Porzellan Zahl der Lose: 256
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2407339
11314
396
4 klf porcelán kávéscsésze aljjal, Zsolnay, Alföldi, Hollóházi és Schlaggenwald jelzésekkel, kézzel festettek, kicsit kopottak vagy hibátlanok, d: 9,5-12 cm, m: 4-6 cm 2407399
11315
396
Porcelán gyógyszeres tartó, kézzel festett mintával, jelzés nélkül, jó állapotban, m: 20 cm 2377616
11316
396
2378224
11317
396
2378226
11318
396
Rohlau hiányos, 3 személyes teás készlet. Matricás, jelzett, hibátlan.
2377610
11319
396
Jelzés nélkül, irizáló mázas váza. Hibátlan. 33,5 cm
2377585
11320
396
22000
Bavaria porcelán mokkás készlet. Aranyozott, svájci dekorral, Matricás, jelzett, hibátlan
2377594
11321
396
Alt Wien porcelán váza. Matricás, jelzett, kopásokkal. 13,5 cm 2404220
11322
396
Epiag D.F. csehszlovák drótozott porcelán tál, jelzett, kopott, rozsdafoltokkal, javított. d: 24,5 cm, m: 8,5 cm
2404201
11323
396
Drótozott virágmintás porcelán tál, kézzel festett, jelzett, kopott, lepattanásokkal, javított. d: 24 cm
2405063
11324
396
Barokk hölgy virágokkal, áttört csipkével, kézzel festett porcelán figura, jelzés nélkül, kis kopással, m: 14 cm 2405058
11325
396
Asztrológiai mintás porcelán tányér, kézzel festett, jelzett, hibátlan, d: 19 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF