Porzellan

Zahl der Lose: 256

11277.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Schönwald virágmintás porcelán mokkás készlet, hiányos: Kanna fedéllel, kiöntő, 7 db csésze, 11 db alj, cukortartó fedél nélkül, matricás, jelzett, kopásnyomokkal
11278.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Schönwald virágmintás porcelán teás készlet, hiányos: Kanna fedéllel, 8 db csésze, 6 db alj, cukortartó fedéllel, matricás, jelzett, kopásnyomokkal
11279.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

11280.

Rufpreis:
4 400 HUF
11,92
13,75

Ilmenau barokk jelenetes porcelán mokkás készlet, 4 személyes, kézzel festett/matricás, jelzett, kis kopással
11281.

Rufpreis:
1 600 HUF
16

11282.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Moritz Zdekauer süteményes tál. Matricás, jelzett, hibátlan. d: 31 cm
11283.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Régi, orosz jelzésű porcelán edényke. Kék festéssel, aranyozással. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. d:9 cm, m: 8 cm
11285.

Rufpreis:
3 000 HUF

Régi, kínai porcelán edényke. Máz alatti kék festéssel. Jelzés nélkül. hibátlan. / vintage Chinese bowl d: 9 cm, m: 8 cm
11286.

Rufpreis:
6 000 HUF

Kispesti porcelángyár népies mintás kulacs. Kézzel festett ,jelzett, kicsi kopással 14 cm
11287.

Rufpreis:
2 000 HUF

11288.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

11289.

Rufpreis:
6 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF