Porzellan Zahl der Lose: 256
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2391794
11277
396
2328353
11278
396
Schönwald virágmintás porcelán mokkás készlet, hiányos: Kanna fedéllel, kiöntő, 7 db csésze, 11 db alj, cukortartó fedél nélkül, matricás, jelzett, kopásnyomokkal
2328368
11279
396
Schönwald virágmintás porcelán teás készlet, hiányos: Kanna fedéllel, 8 db csésze, 6 db alj, cukortartó fedéllel, matricás, jelzett, kopásnyomokkal
2287911
11280
396
4400
2411673
11281
396
Ilmenau barokk jelenetes porcelán mokkás készlet, 4 személyes, kézzel festett/matricás, jelzett, kis kopással 2411749
11282
396
2411746
11283
396
Moritz Zdekauer süteményes tál. Matricás, jelzett, hibátlan. d: 31 cm
2411738
11285
396
Régi, orosz jelzésű porcelán edényke. Kék festéssel, aranyozással. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. d:9 cm, m: 8 cm
2411733
11286
396
Régi, kínai porcelán edényke. Máz alatti kék festéssel. Jelzés nélkül. hibátlan. / vintage Chinese bowl d: 9 cm, m: 8 cm 2411909
11287
396
Kispesti porcelángyár népies mintás kulacs. Kézzel festett ,jelzett, kicsi kopással 14 cm
2412541
11288
396
30000
2412595
11289
396
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF