Porzellan

Zahl der Lose: 256

11290.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Hutschenreuther porcelán korsó, ón fedéllel, frízföldi mintával. Matricás, jelzett, hibátlan, m: 12,5 cm
11291.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Augarten Wien petrezselyem mintás kis porcelán váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 12 cm
11292.

Rufpreis:
2 000 HUF

Augarten Wien zöld virágmintás porcelán váza és tál, kézzel festett, jelzett, minimális kopással, m: 17 cm, d: 18,5 cm
11293.

Rufpreis:
6 000 HUF

Epiag mitológiai jelenetes porcelán mokkás csésze és alj. Matricás, jelzett, kis kopással, d: 12 cm, 7 cm
11294.

Rufpreis:
3 000 HUF

Legyezős hölggyel díszített porcelán ékszertartó dobozka. Kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, m: 9,5 cm
11295.

Rufpreis:
3 000 HUF

Porcelán kislány figura, kézzel festett, jelzés nélkül, kis mázhibával, kis kopásnyomokkal, m: 14,5 cm
11296.

Rufpreis:
1 000 HUF

Jelzés nélkül: Rokokó asszony. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 12 cm
11297.

Rufpreis:
2 000 HUF
9

11298.

Rufpreis:
4 000 HUF

Bavaria német porcelán lány bárányokkal. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 20 cm
11299.

Rufpreis:
2 000 HUF

2 db retro zseblámpa. Egyik elektromos töltős, másik elemes
11300.

Rufpreis:
1 000 HUF

Alföldi porcelán Hungalu reklámos hamutál. Matricás, jelzett, kopásokkal. d: 16 cm
11301.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF