Porzellan Zahl der Lose: 256
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2412772
11290
396
2412713
11291
396
Hutschenreuther porcelán korsó, ón fedéllel, frízföldi mintával. Matricás, jelzett, hibátlan, m: 12,5 cm
2412681
11292
396
Augarten Wien petrezselyem mintás kis porcelán váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 12 cm
2412829
11293
396
Augarten Wien zöld virágmintás porcelán váza és tál, kézzel festett, jelzett, minimális kopással, m: 17 cm, d: 18,5 cm 2412896
11294
396
Epiag mitológiai jelenetes porcelán mokkás csésze és alj. Matricás, jelzett, kis kopással, d: 12 cm, 7 cm 2412906
11295
396
Legyezős hölggyel díszített porcelán ékszertartó dobozka. Kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, m: 9,5 cm 2412844
11296
396
Porcelán kislány figura, kézzel festett, jelzés nélkül, kis mázhibával, kis kopásnyomokkal, m: 14,5 cm
2409534
11297
396
Jelzés nélkül: Rokokó asszony. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 12 cm 2409530
11298
396
2409524
11299
396
Bavaria német porcelán lány bárányokkal. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 20 cm 2409412
11300
396
2 db retro zseblámpa. Egyik elektromos töltős, másik elemes 2410292
11301
396
Alföldi porcelán Hungalu reklámos hamutál. Matricás, jelzett, kopásokkal. d: 16 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF