Porzellan Zahl der Lose: 256
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2411241
11203
396
Hollóházi amfora váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 29 cm
2410943
11204
396
Hollóházi porcelán kék virág mintás gyertyatartó. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 13 cm 2410615
11205
396
Hollóházi porcelán 6 db Unicum-os pohár, stampedli. Matricás, jelzett, hibátlan. 2409533
11206
396
Hollóházi porcelán balerina, kézzel festett, jelzett, hibátlan m: 13 cm 2409495
11207
396
Hollóházi porcelán váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 30 cm 2412778
11208
396
Hollóházi porcelán "Tejipar" hamutartó, matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal, 16×16 cm 2377592
11209
396
Hollóházi klasszikus stílusú porcelán tálka. Matricás, jelzett, hibátlan. 17x14 cm 2377613
11210
396
Hollóházi retro mokkás készlet egy csésze hiánnyal. Kézzel festett, jelzett, hibátlan.
2405630
11211
396
Hollóházi porcelán tojás, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, 7,5×6 cm 2405642
11212
396
Hollóházi porcelán retró váza, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 25,5 cm 2405663
11213
396
2200
Hollóházi Erika mintás porcelán dobozka, matricás, jelzett, rosszul illeszkedő fedéllel, 9×6 cm 2411452
11214
396
Hollóházi porcelán kislány, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 10 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF