Porzellan

Zahl der Lose: 256

Hollóházi amfora váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 29 cm
11203.

Rufpreis:
5 000 HUF

Hollóházi porcelán kék virág mintás gyertyatartó. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 13 cm
11204.

Rufpreis:
1 600 HUF

Hollóházi porcelán 6 db Unicum-os pohár, stampedli. Matricás, jelzett, hibátlan.
11205.

Rufpreis:
4 000 HUF

Hollóházi porcelán balerina, kézzel festett, jelzett, hibátlan m: 13 cm
11206.

Rufpreis:
2 000 HUF

Hollóházi porcelán váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 30 cm
11207.

Rufpreis:
2 400 HUF

Hollóházi porcelán "Tejipar" hamutartó, matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal, 16×16 cm
11208.

Rufpreis:
1 200 HUF

Hollóházi klasszikus stílusú porcelán tálka. Matricás, jelzett, hibátlan. 17x14 cm
11209.

Rufpreis:
3 000 HUF

11210.

Rufpreis:
6 000 HUF

Hollóházi porcelán tojás, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, 7,5×6 cm
11211.

Rufpreis:
2 000 HUF

Hollóházi porcelán retró váza, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 25,5 cm
11212.

Rufpreis:
8 000 HUF

Hollóházi Erika mintás porcelán dobozka, matricás, jelzett, rosszul illeszkedő fedéllel, 9×6 cm
11213.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Hollóházi porcelán kislány, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 10 cm
11214.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF