Porzellan Zahl der Lose: 256
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2412202
11167
396
Zsolnay pillangó mintás 5 db kis tányér. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. d:15,5 cm 2412199
11168
396
Zsolnay pillangó mintás 5 db szalvétagyűrű. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 2412206
11169
396
Zsolnay pillangó mintás 4 db füles leveses tányér. Kézzel festett, jelzett, kettő darabnak a füle letörött (me megvan), a többi hibátlan. 2412209
11170
396
Zsolnay pillangó mintás 6 db lapos tányér. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 2412196
11171
396
14000
Zsolnay pillangó mintás teás kiöntő. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 2412677
11172
396
Zsolnay pillangó mintás porcelán bonbonier, kézzel festett, jelzett, mázrepedésekkel, 10,5x10,5x6cm
2409504
11173
396
2 db Zsolnay pillangó mintás kaspó. Kézzel festett, jelzett, hibátlanok. m: 5,5 cm
2408895
11174
396
Zsolnay búzavirág mintás porcelán mini kaspó, d: 5 cm, m: 5,5 cm, jelzett, apró kopásnyomokkal 2408890
11175
396
Zsolnay búzavirág mintás porcelán tálka, d: 12,5 cm, jelzett, máz alatti repedéssel 2412746
11176
396
Zsolnay búzavirág mintás porcelán gyertyatartó, kézzel festett, jelzett, kis kopással, m: 14 cm 2411181
11177
396
65000
Zsolnay búzavirág mintás teás készlet. Kézzel festett, jelzett, mázrepedésekkel. Hat személyes
2411185
11178
396
24000
Zsolnay búzavirág mintás süteményes készlet. Kézzel festett, jelzett, mázrepedésekkel. Hat személyes
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF