Porzellan

Zahl der Lose: 256

Herendi virág mintás mély kínáló tál. Kézzel festett, jelzett, hibátlan d: 25 cm
11095.

Rufpreis:
6 000 HUF

Herendi virág mintás mély kínáló tál. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 38x30 cm
11096.

Rufpreis:
6 000 HUF

Herendi  virágmintás füles csokoládés csésze fedővel, kézzel festett, jelzett, hibátlan, h: 12 cm
11097.

Rufpreis:
8 000 HUF

Herendi Fruits & Flowers mintás süteményes készlet, 6+1 db, kézzel festett, jelzett, hibátlan
11098.

Rufpreis:
36 000 HUF
97,56
112,50

Herendi Viktória mintás lapos tál, kézzel festett, jelzett, minimális kopással, 19x14,5 cm
11099.

Rufpreis:
6 000 HUF

Herendi Viktória mintás tál, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 18x14 cm
11100.

Rufpreis:
8 000 HUF

11101.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13
20

Herendi Viktória mintás cipőcske, kézzel festett, jelzett, minimális kopással, h: 10 cm
11102.

Rufpreis:
2 000 HUF
10

Herendi Viktória mintás kis váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 12 cm
11103.

Rufpreis:
4 000 HUF

Herendi Viktória mintás kis bonbonier, kézzel festett, jelzett, minimális kopással, d: 6,5 cm
11104.

Rufpreis:
3 000 HUF

Herendi Viktória mintás bonbonier, kézzel festett, jelzett, kis kopással,12,5x8,5x5 cm
11105.

Rufpreis:
5 000 HUF

Herendi Viktória mintás, koi halas bonbonniere. Kézzel festett, jelzett, csúnyán javított arany festéssel d: 11,5 cm
11106.

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF