Porzellan Zahl der Lose: 256
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2405315
11107
396
14000
Herendi Viktória mintás porcelán tálka, 6 db, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 9,5×7,5 cm 2405325
11108
396
Herendi Viktória mintás porcelán füles, fedeles tartó, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, apró lepattanással, h: 18,5 cm
2376479
11109
396
Herendi Rotschild mintás leveses csésze alátéttel. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. Csésze d: 13,8 cm. Alátét: d: 18,2 cm 2412588
11110
396
50000
Herendi Rotschild mintás süteményes készlet, tál + 6 db tányér, XX. sz. második fele. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 36x15 cm, d: 19 cm 2412669
11111
396
Herendi Rotschild mintás tálka, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 13,5x9 cm 2357477
11112
396
60000
Herendi Rotschild mintás kaspó. Kézzel festett, jelzett, hibátlan d: 19,5 cm, m: 15,5 cm
2405627
11113
396
Herendi Rothschild mintás porcelán tálka, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, 12×9 cm 2412959
11114
396
Herendi rózsaszín Apponyi mintás tálka, kézzel festett, jelzett, minimális kopással, 12x9 cm 2405377
11115
396
Herendi Apponyi mintás füles csokoládés csésze fedővel, kézzel festett, jelzett, hibátlan, h: 12 cm 2405654
11116
396
Herendi csipkebogyómintás nyuszis dobozka, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, 5×5×5 cm 2374376
11117
396
15000
Herendi Apponyi mintás nagy méretű váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 33 cm 2406434
11118
396
Herendi indiai kosár mintás bonbonniere. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. d:7,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF