Porzellan Zahl der Lose: 256
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2391296
11119
396
Herendi fonott kosárka. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. d: 12,5 cm 2391340
11120
396
Herendi Terus Rust (TSHH) mintás kistányér. Kézzel festett, jelzett, kopott aranyozással .d:18,5
2391514
11121
396
Herendi virág mintás fonott kosárka. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 26x15 cm 2404398
11122
396
Herendi aranyozott rózsa. Kézzel festett, jelzett, hibátlan, eredeti dobozában. 7x8 cm 2404582
11123
396
Herendi Sopron város címerével díszített porcelán díszváza. m: 9,5 cm d: 10,5 cm 2411416
11124
396
Herendi Eton mintás porcelán tálka. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. d: 10 cm 2412674
11125
396
Herendi virágmintás váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 14 cm, d: 14 cm
2409536
11126
396
2 db Herendi tálka. Kézzel festett, jelzettek, egyiken apró lepattanás, másikon kis kopás.
2409528
11127
396
Herendi vadász fiú. Sérült, ragasztott, hiányos. Kézzel festett, jelzett. 13 cm 2405850
11128
396
Herendi virág mintás, rózsás szív alakú cukordoboz. nem illeszkedő fedéllel. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 14x13x11 cm 2405918
11129
396
Herendi Macao mintás, nyulas bonbonniere fedő + nem hozzá való alj. Kézzel festett, jelzett. kis kopással d: 9,5 cm 2405100
11130
396
Herendi BHR mintás só és borstartó. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 10 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF