Porzellan Zahl der Lose: 256
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2405992
11143
396
Herendi áttört kosár. Fehér mázas, benyomott jelzéssel, hibátlan h: 18,5 cm, m: 12 cm 2406000
11144
396
Herendi nagy méretű áttört tál. Fehér mázas, benyomott jelzéssel. 24x19 cm 2406003
11145
396
26000
Herendi búsuló juhász, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 29,5 cm
2406016
11146
396
15000
Herendi amfora. Fehér mázas, benyomott jelzéssel, hibátlan, m: 36 cm 2408866
11147
396
14000
Zsolnay falikép, tervező: Fürtös György, samott mázas kerámia, Zsolnay jelzés nélkül, próbadarab P jelzéssel, mázhibákkal, 25x19 cm
2408861
11148
396
14000
Zsolnay türkiz váza, tervező: Török János, jelzés nélkül, mázhibákkal, m: 30 cm 2408857
11149
396
Zsolnay tálka, tervező: Török János, ökörvér mázas, jelzett, javított sérüléssel, m: 6 cm, d: 9,5 cm
2408854
11150
396
Zsolnay gondolkodó figura, tervező: Török János, ökörvér mázas, jelzés nélkül (alján 2-es formaszámmal?), sérült, m: 22,5 cm 2408838
11151
396
Zsolnay porcelán bika, tervező: Török János, ökörvér mázas, jelzés nélkül, sérült, m: 14 cm, h: 17 cm 2408834
11152
396
Zsolnay porcelán modern váza, tervező: Török János, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, apró mázhibákkal, m: 26,5 cm 2411230
11153
396
Zsolnay Kajofi. Karl József és fia likőr és rumgyára Hokobol. Mázas fajansz kulacs dombornyomott címerrel. Jelzett, hibátlan. 21 cm
2412181
11154
396
200000
Zsolnay pillangó mintás 6 személyes exkluzív étkészlet sok ritka extrával hat személyre: szalvétagyűrű, tojás tartó, csontos tányér, füles leveses tálak, kis fedeles mártás tartók, mindenből meg van a 6 db!!! több nagy tál 2x2 db gyertyatartó, stb. Kézzel festett, jelzett, kettő darabon kis hibák: egy tojástratón apró l epattanás, egy leveses csésze füle javított, minimális kopások, egyébként hibátlan. eredeti dobozában. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF