Tétel

Katalognummer:

11154.
Beendet 396. Fernauktion
Porzellan

Rufpreis:

200 000 HUF

10

Beschreibung:

Zsolnay pillangó mintás 6 személyes exkluzív étkészlet sok ritka extrával hat személyre: szalvétagyűrű, tojás tartó, csontos tányér, füles leveses tálak, kis fedeles mártás tartók, mindenből meg van a 6 db!!! több nagy tál 2x2 db gyertyatartó, stb. Kézzel festett, jelzett, kettő darabon kis hibák: egy tojástratón apró l epattanás, egy leveses csésze füle javított, minimális kopások, egyébként hibátlan. eredeti dobozában.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : pelikán_kristóf