Porzellan Zahl der Lose: 256
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2404468
11179
396
Zsolnay retro rajzfilm mintás porcelán pohár. Jelzett, matricás, hibátlan.. 12 cm 2391700
11180
396
36000
2391779
11181
396
2391787
11182
396
40000
Zsolnay kék-arany teás készlet + hozzá tálca (d: 30 cm ). Kézzel festett, jelzett, hibátlan
2393312
11183
396
2408832
11184
396
Zsolnay mázas kacsa vagy hattyú formájú tál, tervező: Török János, jelzés nélkül, apró mázhibákkal, m: 14 cm, h: 13 cm 2408164
11185
396
Zsolnay porcelán Jancsi és Juliska bögre, matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 9 cm 2316711
11186
396
2411742
11187
396
Zsolnay sültes tál. Matricás, jelzett, kis kopással 36x26 cm
2413036
11188
396
Zsolnay porcelán nyuszi, kézzel festett, jelzett, kis kopással, m: 6,5 cm 2411139
11189
396
Zsolnay porcelán szerelmes pár, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 11 cm 2392386
11190
396
Zsolnay porcelán 4 személyes teás készlet, matricás, jelzett, kis kopásokkal
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF