Porzellan Zahl der Lose: 256
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2392378
11191
396
2405636
11192
396
Zsolnay virágmintás porcelán váza, matricás, jelzett, kopásnyomokkal, m: 12 cm 2377614
11193
396
24000
2404193
11194
396
15000
Zsolnay 6 személyes virágmintás, arany színű szegélyű porcelán kávés készlet, kiöntővel, cukortartóval, 6 db csészével és 6 db aljjal, matricás, jelzett, apró kopásnyomokkal, kis mázhibákkal.
2411259
11195
396
Zsolnay porcelán váza virág mintával. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. m: 18,5 cm 2394565
11196
396
26000
Hollóházi porcelán váza Faragó Miklós (1947- ) álta l tervezett: A négy évszak - Tavasz dekorral. Limitált szériás Kézzel sorszámozott 5. számmal. levonóképes, aranyozott, jelzett, kis kopással az alján. m: 37 cm 2401479
11197
396
Hollóházi Szász Endre által tervezett porcelán kép, matricás, hibátlan, fa keretben, 15x15 cm 2391285
11198
396
Hollóházi Szász Endre által tervezett mintával díszített porcelán dobozka, matricás, jelzett, minimális kopásnyomokkal, 13×8,5 cm 2412509
11199
396
Hollóházi Szász Endre által tervezett dekorral díszített porcelán dobozka. Matricás, jelzett, hibátlan 9x7,5x4,5 cm 2412695
11200
396
Hollóházi Szász Endre által tervezett dekorral díszített porcelán tányér. Matricás, jelzett, minimális kopással, d: 24,5 cm 2412704
11201
396
Hollóházi Jurcsák László által tervezett mintával díszített porcelán váza. Matricás, jelzett, minimális kopással, m: 24,5 cm 2407246
11202
396
Hollóházi Vészabó Noémi porcelán bonbonier, matricás, jelzett, hibátlan, m: 4,5 cm, d: 11,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF