Porzellan Zahl der Lose: 332
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2393228
11201
394
Zsolnay porcelán váza egyedi virágos festéssel. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 14 cm 2393232
11202
394
Zsolnay porcelán váza egyedi virágos festéssel. Kézzel festett, jelzett, kopásokkal. 15 cm 2390830
11203
394
Zsolnay porcelán pillangó mintás készlet. kaspó és váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. d: 7 cm, m: 15,5 cm 2386497
11204
394
Zsolnay perzsa mintás porcelán mokkás csésze alátéttel, 2-2 db, jelzett, hibátlan, karton díszdobozban, doboz alján sérült címkével. 2392506
11205
394
100000
Zsolnay pillangó mintás étkészlet. Hat személyes. Kézzel festett, jelzett, komplett, hibátlan. 2392507
11206
394
70000
Zsolnay pillangó mintás mokkás / kávés készlet. Hat személyes. Kézzel festett, jelzett, komplett, hibátlan. 2392508
11207
394
70000
Zsolnay pillangó mintás teás készlet. Hat személyes. Kézzel festett, jelzett, komplett, hibátlan. 2389736
11208
394
50000
Zsolnay mitológiai jelenettel díszített, irizáló porcelán teáskészlet: kanna, kiöntő, cukortartó, 6 db csésze aljjal. Matricásak, jelzettek, kis kopásokkal
2389690
11209
394
Zsolnay mokkás készlet, 6 db csésze aljjal, részben kézzel festett, jelzett, minimális kopással. m: 4 cm, d: 10 cm 2391700
11210
394
36000
2391723
11211
394
Zsolnay porcelán reggeliző készlet egy személyes, teás csészével. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 2386985
11212
394
Zsolnay étkészlet. Matricás, jelzett, egy mély tányér hiány, néhány kisebb mázhiba, kopottak. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF