Porzellan

Zahl der Lose: 332

Zsolnay porcelán váza egyedi virágos festéssel. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 14 cm
11201.

Rufpreis:
10 000 HUF

Zsolnay porcelán váza egyedi virágos festéssel. Kézzel festett, jelzett, kopásokkal. 15 cm
11202.

Rufpreis:
10 000 HUF

Zsolnay porcelán pillangó mintás készlet. kaspó és váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. d: 7 cm, m: 15,5 cm
11203.

Rufpreis:
5 000 HUF

Zsolnay perzsa mintás porcelán mokkás csésze alátéttel, 2-2 db, jelzett, hibátlan, karton díszdobozban, doboz alján sérült címkével.
11204.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Zsolnay pillangó mintás étkészlet. Hat személyes. Kézzel festett, jelzett, komplett, hibátlan.
11205.

Rufpreis:
100 000 HUF
271,00
312,50

Zsolnay pillangó mintás mokkás / kávés készlet. Hat személyes. Kézzel festett, jelzett, komplett, hibátlan.
11206.

Rufpreis:
70 000 HUF
189,70
218,75

Zsolnay pillangó mintás teás készlet. Hat személyes. Kézzel festett, jelzett, komplett, hibátlan.
11207.

Rufpreis:
70 000 HUF
189,70
218,75

Zsolnay mitológiai jelenettel díszített, irizáló porcelán teáskészlet: kanna, kiöntő, cukortartó, 6 db csésze aljjal. Matricásak, jelzettek, kis kopásokkal
11208.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

Zsolnay mokkás készlet, 6 db csésze aljjal, részben kézzel festett, jelzett, minimális kopással. m: 4 cm, d: 10 cm
11209.

Rufpreis:
6 000 HUF

11210.

Rufpreis:
36 000 HUF
97,56
112,50

Zsolnay porcelán reggeliző készlet egy személyes, teás csészével. Kézzel festett, jelzett, hibátlan
11211.

Rufpreis:
3 000 HUF

Zsolnay étkészlet. Matricás, jelzett, egy mély tányér hiány, néhány kisebb mázhiba, kopottak.
11212.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF