Porzellan

Zahl der Lose: 332

Zsolnay eozin mázas porcelán plakett Magyar Hitelbank Rt. pécsi igazgatóság. Jelzett, hibátlan. d: 10,5 cm
11227.

Rufpreis:
2 000 HUF

Zsolnay eozin plakett, Országos bélyegnapi kiállítás Budapes felirattal, apró kopásnyomokkal, hátoldalán égetési hibákkal, d: 10 cm
11228.

Rufpreis:
4 000 HUF

Zsolnay eozin plakett, Magyarország Franciaorzság bélyegkiállítás Budapest 1984 felirattal, II. Rákóczi Ferenc mellképével, apró kopásnyomokkal, hátoldalán égetési hibákkal (foltokkal), d: 11 cm
11229.

Rufpreis:
4 000 HUF

Zsolnay porcelán nyuszi, kézzel festett, jelzett, sérüléssel, m: 6,5 cm
11230.

Rufpreis:
2 000 HUF

Zsolnay porcelán kislány, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 13,5 cm
11231.

Rufpreis:
4 000 HUF

Zsolnay korsós lányka, kézzel festett, jelzett, hibátlan. m: 7 cm
11232.

Rufpreis:
2 000 HUF

Zsolnay porcelán kislány figura, kézzel festett, jelzett, egészen apró kopásnyomokkal, m: 7 cm
11233.

Rufpreis:
2 000 HUF
10

Zsolnay porcelán térdelő női akt, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 23 cm
11234.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Zsolnay labdázó kislány, kézzel festett, jelzett, apró lepattanással az ujjon, m: 15 cm
11235.

Rufpreis:
2 000 HUF

Zsolnay süteményes tálca. Aranyozott, jelzett, kopásokkal. 41x16 cm
11236.

Rufpreis:
2 400 HUF

Zsolnay porcelán hamutál és cigaretta tartó, különböző mintákkal, matricás, jelzett, a tartó kisebb kopásokkal, d: 11 cm, m: 7 cm
11237.

Rufpreis:
1 000 HUF

Zsolnay fedeles kiöntő, matricás, jelzett, kopásokkal, a fedélen lepattanással. m: 16,5 cm
11238.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF