Porzellan Zahl der Lose: 332
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2390344
11227
394
Zsolnay eozin mázas porcelán plakett Magyar Hitelbank Rt. pécsi igazgatóság. Jelzett, hibátlan. d: 10,5 cm 2393913
11228
394
Zsolnay eozin plakett, Országos bélyegnapi kiállítás Budapes felirattal, apró kopásnyomokkal, hátoldalán égetési hibákkal, d: 10 cm 2393912
11229
394
Zsolnay eozin plakett, Magyarország Franciaorzság bélyegkiállítás Budapest 1984 felirattal, II. Rákóczi Ferenc mellképével, apró kopásnyomokkal, hátoldalán égetési hibákkal (foltokkal), d: 11 cm 2386523
11230
394
Zsolnay porcelán nyuszi, kézzel festett, jelzett, sérüléssel, m: 6,5 cm
2386682
11231
394
Zsolnay porcelán kislány, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 13,5 cm 2388214
11232
394
Zsolnay korsós lányka, kézzel festett, jelzett, hibátlan. m: 7 cm 2387198
11233
394
Zsolnay porcelán kislány figura, kézzel festett, jelzett, egészen apró kopásnyomokkal, m: 7 cm 2390207
11234
394
Zsolnay porcelán térdelő női akt, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 23 cm 2390934
11235
394
Zsolnay labdázó kislány, kézzel festett, jelzett, apró lepattanással az ujjon, m: 15 cm 2392172
11236
394
Zsolnay süteményes tálca. Aranyozott, jelzett, kopásokkal. 41x16 cm 2392283
11237
394
Zsolnay porcelán hamutál és cigaretta tartó, különböző mintákkal, matricás, jelzett, a tartó kisebb kopásokkal, d: 11 cm, m: 7 cm 2392549
11238
394
Zsolnay fedeles kiöntő, matricás, jelzett, kopásokkal, a fedélen lepattanással. m: 16,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF