Zsolnay fedeles kiöntő, matricás, jelzett, kopásokkal, a fedélen lepat... https://www.darabanth.com/de/394-Fernauktion/394.0/Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~500007/Zsolnay-fedeles-kionto-matricas-jelzett-kopasokkal-a-fedelen-lepattanassal-m-16-5-cm~II2392549
2392549
11238
394
Beschreibung: Zsolnay fedeles kiöntő, matricás, jelzett, kopásokkal, a fedélen lepattanással. m: 16,5 cm
: nagy_andras