Porzellan Zahl der Lose: 332
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2386354
11251
394
Zsolnay virágmintás porcelán váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan. m: 17 cm 2385288
11252
394
Zsolnay karácsonyi mintás porcelán edény, matricás, jelzett, ragasztónyommal (egyébként hibátlan). m: 11 cm, d: 14,5 cm
2385283
11253
394
Zsolnay huszárt ábrázoló porcelán kulacs, matricás/kézzel festett, jelzett, kis kopásokkal. m: 11 cm 2394565
11255
394
30000
Hollóházi porcelán váza Faragó Miklós (1947- ) álta l tervezett: A négy évszak - Tavasz dekorral. Limitált szériás Kézzel sorszámozott 5. számmal. levonóképes, aranyozott, jelzett, kis kopással az alján. m: 37 cm
2387664
11256
394
Hollóházi Szász Endre által tervezett mintával díszített porcelán váza, matricás, jelzett, hibátlan, m: 30 cm 2386345
11257
394
Hollóházi Szász Endre által tervezett porcelán tálka, matricás, jelzett, minimális kopással. 14x12 cm
2390549
11258
394
Hollóházi Szász Endre által tervezett dekorral díszített porcelán dobozka. Matricás, jelzett, hibátlan 9x7,5x4,5 cm 2390598
11259
394
Hollóházi Szász Endre által tervezett dekorral díszített porcelán tálka. Matricás, jelzett, hibátlan d: 15,5 cm , eredeti dobozában 2391285
11260
394
Hollóházi Szász Endre által tervezett mintával díszített porcelán dobozka, matricás, jelzett, minimális kopásnyomokkal, 13×8,5 cm
2391311
11261
394
Hollóházi cukordoboz repesztett hatású mázzal. Matricás, jelzett, hibátlan d: 14 cm 2191477
11262
394
Hollóházi virágmintás porcelán kiöntő tetővel, jelzett, matricás, apró kopásokkal m: 11,5 cm 2390928
11263
394
Hollóházi vizet merítő nő, kézzel festett, jelzett, hibátlan , m: 18,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF