Porzellan Zahl der Lose: 332
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2391197
11264
394
Hollóházi porcelán Szatmári szilvapálinka butéla és két pohárka. Matricás, jelzett, hibátlan 2391232
11265
394
Hollóházi madaras lányka figura, kézzel festett, jelzett, kis lepattanással, m: 14,5 cm 2392434
11266
394
Hollóházi virágmintás porcelán vázácska 3 talppal, matricás, jelzett, hibátlan, m: 9,5 cm 2392429
11267
394
Hollóházi porcelán korsó vadászjelenettel, matricás, jelzett, hibátlan, m: 11 cm 2392424
11268
394
Hollóházi virágmintás porcelán tálka, matricás, jelzett, Csepel Művek jelzéssel is, hibátlan, 18x14 cm
2392513
11269
394
Hollóházi lúd, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 21,5 cm
2392512
11270
394
Hollóházi kottát olvasó hölgy, kézzel festett, jelzett, minimális kopással, m:23 cm 2392511
11271
394
Hollóházi kottát olvasó hölgy, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:23 cm 2393312
11272
394
Zsolnay porcelán rőzserakó kisfiú, kézzel festett, jelzett, hibátlan m:15 cm (tervező:Sinkó András)
2392510
11273
394
Hollóházi porcelán lábas kínáló tál. Kékfestett, aranyozott, jelzett, hibátlan d: 26 cm 2390818
11274
394
Hollóházi porcelán dobozka és fedeles vázácska. Kézzel festett ,jelzett, kis kopással a vázán 8 cm, m: 14 cm
2390916
11275
394
Hollóházi porcelán pálinkás kulacs, matricás, jelzett, az egyik oldalon kissé recés, m: 20 cm, sz: 15 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF