Porzellan

Zahl der Lose: 332

11288.

Rufpreis:
1 800 HUF

Hollóházi porcelán balerina, kézzel festett, jelzett, hibátlan m: 13 cm
11289.

Rufpreis:
2 000 HUF

Hollóházi homokozó ovis kislány, kézzel festett, jelzett, hibátlan , matrica nyommal 11cm
11290.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

Hollóházi porcelán virágmintás tálkák, 4 db különböző, matricásak, jelzettek, kis kopásokkal. 13x7 cm és 18,5x13 cm közötti méretben
11291.

Rufpreis:
3 000 HUF

Hollóházi virág mintás váza. Matricás, jelzett, hibátlan. 25 cm
11292.

Rufpreis:
2 000 HUF
10

Hollóházi kos formájú dobozka, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, 10,5x9 cm
11293.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Hollóházi hat személyes étkészlet hozzá plusz 6 db mély tányérral. Matricás, jelzett, hibátlan.
11294.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00
11

Hollóházi süteményes készlet 6 személyes. Matricás, jelzett, hibátlan.
11295.

Rufpreis:
12 000 HUF

Hollóházi mokkás és teás készletek kannák nélkül. 6 személyesek. Matricás, jelzett, hibátlan.
11296.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Hollóházi porcelán olvasó fiú, kézzel festett, jelzett, hibátlan. m: 8,5 cm
11297.

Rufpreis:
1 200 HUF

Hollóházi porcelán madárka, kézzel festett, jelzett, apró lepattanásokkal. m: 13,5 cm
11298.

Rufpreis:
1 200 HUF

Hollóházi porcelán gyertyatartó, matricás, jelzett, minimális kopással. m: 14 cm
11299.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF