Porzellan Zahl der Lose: 332
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2386913
11288
394
2386928
11289
394
Hollóházi porcelán balerina, kézzel festett, jelzett, hibátlan m: 13 cm 2386945
11290
394
3400
Hollóházi homokozó ovis kislány, kézzel festett, jelzett, hibátlan , matrica nyommal 11cm 2388201
11291
394
Hollóházi porcelán virágmintás tálkák, 4 db különböző, matricásak, jelzettek, kis kopásokkal. 13x7 cm és 18,5x13 cm közötti méretben
2387671
11292
394
Hollóházi virág mintás váza. Matricás, jelzett, hibátlan. 25 cm 2387670
11293
394
Hollóházi kos formájú dobozka, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, 10,5x9 cm
2387666
11294
394
40000
Hollóházi hat személyes étkészlet hozzá plusz 6 db mély tányérral. Matricás, jelzett, hibátlan. 2387667
11295
394
Hollóházi süteményes készlet 6 személyes. Matricás, jelzett, hibátlan. 2387668
11296
394
Hollóházi mokkás és teás készletek kannák nélkül. 6 személyesek. Matricás, jelzett, hibátlan. 2388554
11297
394
Hollóházi porcelán olvasó fiú, kézzel festett, jelzett, hibátlan. m: 8,5 cm 2388541
11298
394
Hollóházi porcelán madárka, kézzel festett, jelzett, apró lepattanásokkal. m: 13,5 cm
2388483
11299
394
Hollóházi porcelán gyertyatartó, matricás, jelzett, minimális kopással. m: 14 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF