Porzellan Zahl der Lose: 332
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2389344
11385
394
Vadász zsákmánnyal, kézzel festett porcelán figura vázarésszel, kis kopásnyomokkal, m: 15 cm
2389346
11386
394
Kínai porcelán női figura, kézzel festett, jelzés nélkül, kis kopásnyomokkal, m: 25 cm
2389330
11387
394
Porcelán balerina, kézzel festett, jelzés nélkül, kis kopásnyomokkal, m: 24 cm 2389069
11388
394
Kínai kék mázas porcelán Pho kutya, 2 db, jelzés nélkül, hibátlanok, m: 11,5 cm 2389023
11389
394
Kínai porcelán figura, jelzett, kézzel festett, kis kopásnyomokkal, m: 15 cm 2391823
11390
394
Német virágmintás porcelán bonbonniere, kézzel festett, PM jelzéssel, apró kopásokkal, 7x5,5 cm 2391794
11391
394
14000
2391919
11392
394
cca 1935 Melitta schnellfilter - gyorsfilter teás és kávés csészékhez. Jelzett, a teás alján kis lepattanás. 15 cm, 10 cm 2392190
11393
394
Delft fajansz edény krumplis fedéllel. Máz alatti kék festés, jelzés nélkül, mázkopásokkal. 29x16 cm 2392156
11394
394
Gránit, Hollóházi, Alföldi porcelán teás és mokkás készlet darabok, klf mintákkal. 2392525
11396
394
Hajnal kávé reklámos Viktória porcelán cukordoboz. Matricás, jelzett, kevés kopással 13x7,5 cm 2387365
11397
394
Meisseni porcelán áttört fali dísztál, virágmintás, máz alatti kék festéssel. Jelzett, kis kopásokkal, apró repedésekkel. Falra akasztáshoz fém tartóval. d: 28 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF