Porzellan

Zahl der Lose: 332

Vadász zsákmánnyal, kézzel festett porcelán figura vázarésszel, kis kopásnyomokkal, m: 15 cm
11385.

Rufpreis:
6 000 HUF

Kínai porcelán női figura, kézzel festett, jelzés nélkül, kis kopásnyomokkal, m: 25 cm
11386.

Rufpreis:
6 000 HUF

Porcelán balerina, kézzel festett, jelzés nélkül, kis kopásnyomokkal, m: 24 cm
11387.

Rufpreis:
6 000 HUF

Kínai kék mázas porcelán Pho kutya, 2 db, jelzés nélkül, hibátlanok, m: 11,5 cm
11388.

Rufpreis:
5 000 HUF

Kínai porcelán figura, jelzett, kézzel festett, kis kopásnyomokkal, m: 15 cm
11389.

Rufpreis:
3 000 HUF

Német virágmintás porcelán bonbonniere, kézzel festett, PM jelzéssel, apró kopásokkal, 7x5,5 cm
11390.

Rufpreis:
1 400 HUF

11391.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

cca 1935 Melitta schnellfilter - gyorsfilter teás és kávés csészékhez. Jelzett, a teás alján kis lepattanás. 15 cm, 10 cm
11392.

Rufpreis:
6 000 HUF

Delft fajansz edény krumplis fedéllel. Máz alatti kék festés, jelzés nélkül, mázkopásokkal. 29x16 cm
11393.

Rufpreis:
3 000 HUF
15

Gránit, Hollóházi, Alföldi porcelán teás és mokkás készlet darabok, klf mintákkal.
11394.

Rufpreis:
1 600 HUF
11

Hajnal kávé reklámos Viktória porcelán cukordoboz. Matricás, jelzett, kevés kopással 13x7,5 cm
11396.

Rufpreis:
3 000 HUF

Meisseni porcelán áttört fali dísztál, virágmintás, máz alatti kék festéssel. Jelzett, kis kopásokkal, apró repedésekkel. Falra akasztáshoz fém tartóval. d: 28 cm
11397.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF