Porzellan

Zahl der Lose: 332

Német porcelán szarvas figura. Kézzel festett, jelzett, kis kopással. m: 16 cm
11360.

Rufpreis:
1 600 HUF

Német porcelán kutya figura. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 15x12 cm
11361.

Rufpreis:
1 600 HUF

Bakos Éva: Madaras bonbonniere. Kézzel festett, jelzett, apró lepattanással, d: 12,5 cm
11362.

Rufpreis:
3 000 HUF

Wilhelmsburg porcelán tétel: tál, csengő, bonbonniere, kínáló. Máz alatti kék festéssel, jelzettek, hibátlanok. Tál d: 27 cm
11363.

Rufpreis:
8 000 HUF

Kínai váza. Mester a tanítványaival. Részben kézzel festett, jelzés nélkül, feliratos, kopásokkal. 36 cm
11364.

Rufpreis:
4 000 HUF

3 db porcelán tojás virág mintákkal. Matricásak, jelzés nélkül, hibátlanok. 9 cm
11365.

Rufpreis:
2 800 HUF

Japán tradicionális virágmintás váza, részben kézzel festett, jelzett, hibátlan. m: 24 cm
11366.

Rufpreis:
6 000 HUF

Áttört szélű mázas kerámia falitányér, Miskolcz jelzéssel, repedéssel, mázhibákkal, javításokkal. d: 24 cm
11367.

Rufpreis:
6 000 HUF
14

2 db Alt Wien Karlsbad (Karlovy Vary) motívumos porcelán bögre, matricásak, jelzettek, kopásokkal, az egyiken hajszálrepedéssel. m: 9 cm, d: 8 cm
11368.

Rufpreis:
10 000 HUF

Japán, porcelán teás készlet 4 személyes, plusz hozzá négy személyes süteményes készlet. Matricásak, jelzettek, minimális kopással.
11369.

Rufpreis:
4 000 HUF

XX. század első fele: Pirkenhammer csehszlovák porcelán tál és tányér, kézzel festett, jelzett, kopásokkal, a tányéron kis lepattanásokkal, d: 22,5 cm és 20 cm
11370.

Rufpreis:
3 000 HUF

Antik fajansz dísztányér. Kézzel festett, jelzés nélkül, hibátlan. Fém felfüggesztő kerettel d: 25 cm
11371.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF