Porzellan Zahl der Lose: 332
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2386893
11360
394
Német porcelán szarvas figura. Kézzel festett, jelzett, kis kopással. m: 16 cm 2386903
11361
394
Német porcelán kutya figura. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 15x12 cm
2387673
11362
394
Bakos Éva: Madaras bonbonniere. Kézzel festett, jelzett, apró lepattanással, d: 12,5 cm
2387669
11363
394
Wilhelmsburg porcelán tétel: tál, csengő, bonbonniere, kínáló. Máz alatti kék festéssel, jelzettek, hibátlanok. Tál d: 27 cm
2387663
11364
394
Kínai váza. Mester a tanítványaival. Részben kézzel festett, jelzés nélkül, feliratos, kopásokkal. 36 cm 2387655
11365
394
3 db porcelán tojás virág mintákkal. Matricásak, jelzés nélkül, hibátlanok. 9 cm 2387263
11366
394
Japán tradicionális virágmintás váza, részben kézzel festett, jelzett, hibátlan. m: 24 cm
2389786
11367
394
Áttört szélű mázas kerámia falitányér, Miskolcz jelzéssel, repedéssel, mázhibákkal, javításokkal. d: 24 cm 2389612
11368
394
2 db Alt Wien Karlsbad (Karlovy Vary) motívumos porcelán bögre, matricásak, jelzettek, kopásokkal, az egyiken hajszálrepedéssel. m: 9 cm, d: 8 cm
2385311
11369
394
Japán, porcelán teás készlet 4 személyes, plusz hozzá négy személyes süteményes készlet. Matricásak, jelzettek, minimális kopással.
2385674
11370
394
XX. század első fele: Pirkenhammer csehszlovák porcelán tál és tányér, kézzel festett, jelzett, kopásokkal, a tányéron kis lepattanásokkal, d: 22,5 cm és 20 cm
2385020
11371
394
Antik fajansz dísztányér. Kézzel festett, jelzés nélkül, hibátlan. Fém felfüggesztő kerettel d: 25 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF