Porzellan Zahl der Lose: 332
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2392415
11312
394
Drasche porcelán kottát olvasó lány, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 18 cm 2394021
11313
394
Drasche porcelán boci, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, 8×8 cm
2394046
11314
394
Drasche porcelán páva, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, 13×10,5 cm 2363577
11315
394
Drasche porcelán hattyú, kézzel festett, farkán lepattanással, 11x8,5cm
2390157
11316
394
Gránit porcelán sótartó, kézzel festett, jelzett, az alján kopásokkal, 14,5x8 cm
2385551
11317
394
Gránit porcelán teás készlet: kanna, cukortartó, kiöntő, 6 db nagyobb méretű csésze aljjal. Matricásak, jelzettek, 2 helyen kis lepattanással, kisebb kopásokkal. 2385019
11318
394
Gránit porcelán kancsó. Matricás, jelzett, kis kopásokkal. m: 23 cm 2385018
11319
394
Gránit porcelán kübli. Matricás, jelzett, kis kopásokkal. m: 13 cm, d: 14 cm
2355942
11320
394
Goebel - Gustav Klimt Der Kuss porcelán fali dísztál. Limitált széria 1823/5000 (Artis Orbis). Levonóképes, jelzett, hibátlan. d: 32 cm 2392408
11321
394
3 db Rosenthal porcelán mokkás csésze. Kézzel festett, jelzett, kopásokkal. 2392402
11322
394
4 db Rosenthal porcelán csésze két féle méretben. Teás és mokkás csészék. Kézzel festett, jelzett, kopásokkal. 2392393
11323
394
Rosenthal classic new elegance műzlis tálka. Matricás, jelzett, hibátlan. d: 16,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF