Porzellan

Zahl der Lose: 332

Drasche porcelán kottát olvasó lány, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 18 cm
11312.

Rufpreis:
2 000 HUF

Drasche porcelán boci, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, 8×8 cm
11313.

Rufpreis:
1 600 HUF

Drasche porcelán páva, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, 13×10,5 cm
11314.

Rufpreis:
1 000 HUF

Drasche porcelán hattyú, kézzel festett, farkán lepattanással, 11x8,5cm
11315.

Rufpreis:
1 400 HUF

Gránit porcelán sótartó, kézzel festett, jelzett, az alján kopásokkal, 14,5x8 cm
11316.

Rufpreis:
1 200 HUF

Gránit porcelán teás készlet: kanna, cukortartó, kiöntő, 6 db nagyobb méretű csésze aljjal. Matricásak, jelzettek, 2 helyen kis lepattanással, kisebb kopásokkal.
11317.

Rufpreis:
10 000 HUF

Gránit porcelán kancsó. Matricás, jelzett, kis kopásokkal. m: 23 cm
11318.

Rufpreis:
1 600 HUF

Gránit porcelán kübli. Matricás, jelzett, kis kopásokkal. m: 13 cm, d: 14 cm
11319.

Rufpreis:
2 000 HUF

Goebel - Gustav Klimt Der Kuss porcelán fali dísztál. Limitált széria 1823/5000 (Artis Orbis). Levonóképes, jelzett, hibátlan. d: 32 cm
11320.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

3 db Rosenthal porcelán mokkás csésze. Kézzel festett, jelzett, kopásokkal.
11321.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

4 db Rosenthal porcelán csésze két féle méretben. Teás és mokkás csészék. Kézzel festett, jelzett, kopásokkal.
11322.

Rufpreis:
8 000 HUF

Rosenthal classic new elegance műzlis tálka. Matricás, jelzett, hibátlan. d: 16,5 cm
11323.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF