Porzellan Zahl der Lose: 332
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2301360
11336
394
15000
2374584
11337
394
Vegyes porcelán, kerámia és kristály tárgyak tételben. Hollóházi, Zsolnay, Alföldi 2394238
11338
394
Porcelán kiöntő, fedél nélkül, jelzés nélkül, alján hajszálrepedéssel, gyári repedéssel, m: 18,5 cm
2394231
11339
394
Női alak, fehér mázas porcelán figura, jelzés nélkül, lábán lepattanással, m: 30 cm 2394225
11340
394
Menyét fatörzsön, fehér mázas porcelán, jelzés nélkül, apró lepattanásokkal, 18×15 cm 2394274
11341
394
Mini porcelán vázák, 4 db, kézzel festett, jelzés nélkül, hibátlanok, m: 11 cm
2393239
11342
394
Japán cukordoboz. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 10x9 cm 2393761
11343
394
2393251
11344
394
Altwasser porcelán kínáló tál. Egyedi festéssel. Kézzel festett, jelzett, szignált, kopásokkal. 33x22 cm 2393260
11345
394
Egyedi festésű porcelán kancsó, kiöntő. Kézzel festett, jelzett, szignált, hibátlan. 17,5 cm 2393041
11346
394
Ludwigsburg porcelán kínáló tál. Kézzel festett, jelzett, kis kopásokkal. d. 24 cm 2393136
11347
394
Winterling porcelán kávés csésze aljjal. Matricás, jelzett, kevés kopással Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF