Porzellan

Zahl der Lose: 332

11336.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Vegyes porcelán, kerámia és kristály tárgyak tételben. Hollóházi, Zsolnay, Alföldi
11337.

Rufpreis:
1 600 HUF

Porcelán kiöntő, fedél nélkül, jelzés nélkül, alján hajszálrepedéssel, gyári repedéssel, m: 18,5 cm
11338.

Rufpreis:
1 000 HUF

Női alak, fehér mázas porcelán figura, jelzés nélkül, lábán lepattanással, m: 30 cm
11339.

Rufpreis:
1 600 HUF

Menyét fatörzsön, fehér mázas porcelán, jelzés nélkül, apró lepattanásokkal, 18×15 cm
11340.

Rufpreis:
1 400 HUF

Mini porcelán vázák, 4 db, kézzel festett, jelzés nélkül, hibátlanok, m: 11 cm
11341.

Rufpreis:
1 400 HUF

Japán cukordoboz. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 10x9 cm
11342.

Rufpreis:
5 000 HUF

11343.

Rufpreis:
6 000 HUF

Altwasser porcelán kínáló tál. Egyedi festéssel. Kézzel festett, jelzett, szignált, kopásokkal. 33x22 cm
11344.

Rufpreis:
6 000 HUF

Egyedi festésű porcelán kancsó, kiöntő. Kézzel festett, jelzett, szignált, hibátlan. 17,5 cm
11345.

Rufpreis:
3 000 HUF

Ludwigsburg porcelán kínáló tál. Kézzel festett, jelzett, kis kopásokkal. d. 24 cm
11346.

Rufpreis:
2 000 HUF
14

Winterling porcelán kávés csésze aljjal. Matricás, jelzett, kevés kopással
11347.

Rufpreis:
1 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF