Porzellan Zahl der Lose: 332
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2391384
11239
394
Zsolnay porcelán szett 3 darabbal: szív hamutál, vázácska, bonbonniere. 7,5x7,5 cm Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 2392514
11240
394
Zsolnay tejkiöntő. Matricás, jelzett, hibátlan 11 cm 2394703
11241
394
Zsolnay porcelán teáskanna, fehér mázas, jelzett, kis kopással, lepattanással. m: 17,5 cm
2355859
11242
394
Zsolnay porcleán szelence, ékszeres dobozka. Matricás, jelzett, kis kopással. 10,5x8 cm 2331082
11243
394
Zsolnay porcelán virág mintás hiányos süteményes készlet: Tál, d: 30 cm és 4 db tányér, d: 19 cm. Matricás, mind jelzett, mind kopásnyomokkal. 2345416
11244
394
Zsolnay hamutál MHSZ 40 felirattal és logóval, matricás, jelzett, kopásnyomokkal, 11,5x8 cm 2386756
11245
394
3800
Zsolnay porcelán edények (3 db): nagyméretű levesestál (kis repedéssel), húsos tál (lepattanással), só- és borstartó. Jelzettek, kisebb kopásokkal.
2386687
11246
394
3400
Zsolnay virágmintás szószos kínáló, matricás, jelzett, kis kopásokkal. d: 15 cm, m: 12,5 cm
2386384
11247
394
Zsolnay virágmintás porcelán hamutál, kézzel festett, jelzett, mázrepedésekkel, kis foltokkal. 12x8,5 cm
2386371
11248
394
Zsolnay kis méretű virágmintás porcelán váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan. m: 8 cm 2386368
11249
394
Zsolnay kis méretű virágmintás porcelán váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan. m: 11 cm 2386357
11250
394
Zsolnay virágmintás porcelán váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan. m: 12 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF