Porzellan Zahl der Lose: 332
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2342135
11213
394
24000
Zsolnay Pompadour mintás porcelán kompótos készlet, 1 db tál d: 25 cm m: 7 cm, 8 db tálka d: 13 cm m: 3,5 cm, jelzett, apró kopásnyomokkal, eredeti dobozában 2391783
11214
394
Zsolnay kék-arany süteményes tálca. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 41x18 cm 2391787
11215
394
40000
2391779
11216
394
2387665
11217
394
Zsolnay porcelán teás csésze készlet 6 db csésze, aljjal, Matricás, jelzett, hibátlan. 2392386
11218
394
2392378
11219
394
2338943
11222
394
28000
Zsolnay búzavirág mintás süteményes készlet hat személyes, teljes 6+1 darabos. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. d: 26 cm, d: 17 cm 2387675
11223
394
3 db Zsolnay búzavirág és pillangó mintás tálka. Kézzel festett, jelzett, kettőn kopással. d: 12,5 cm, 8,5 cm;11x7 cm
2389449
11224
394
7 db Zsolnay búzavirág és pillangó mintás váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 13 cm-ig 2393219
11225
394
Zsolnay búzarvirág mintás szíves tálka. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 12,5x8,5 cm 2389454
11226
394
3800
Zsolnay búzavirág mintás bonbonniere Kézzel festett, jelzett, hibátlan.10x10 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF