Porzellan

Zahl der Lose: 332

Herendi petrezselyem mintás kis tálka, kézzel festett, jelzett, hibátlan. d: 10 cm
11165.

Rufpreis:
1 200 HUF

Herendi virágmintás tálka, kézzel festett, jelzett, minimális kopással. d: 12,5 cm
11166.

Rufpreis:
1 600 HUF

Herendi Fruits & Flowers mintás hamutál, kézzel festett, jelzett, kis kopásokkal. 13,5x9 cm
11167.

Rufpreis:
2 400 HUF

Herendi virágmintás hamutál, kézzel festett, jelzett, kopással. 13,5x9 cm
11168.

Rufpreis:
2 000 HUF

Herendi virágmintás hamutál, kézzel festett, jelzett, kopással. 13,5x11 cm
11169.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Herendi virágmintás mini váza, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal. m: 7 cm
11170.

Rufpreis:
1 400 HUF

Herendi virágmintás kis tálka, kézzel festett, jelzett, minimális kopással. d: 7 cm, m: 4 cm
11171.

Rufpreis:
1 400 HUF

Herendi zöld virág AS mintás porcelán tojás. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 16,5 cm
11172.

Rufpreis:
5 000 HUF

Herendi fedeles urnaváza. Fehér mázas, jelzés nélkül, hibátlan d: 26 cm
11173.

Rufpreis:
8 000 HUF

Herendi áttört tálkák 2 db. Fehér mázas, jelzés nélkül, hibátlan d: 12 cm, m: 8,5 cm
11174.

Rufpreis:
8 000 HUF

Herendi áttört talpas kínáló. Fehér mázas, jelzés nélkül, hibátlan d: 19 cm, m: 14,5 cm
11175.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Herendi áttört kosár levél mintás. Fehér mázas, jelzés nélkül, egy fekete pöttynyi anyaghibával d:  15,5 cm
11176.

Rufpreis:
4 000 HUF
11

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF