Porzellan Zahl der Lose: 332
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2385943
11177
394
Herendi áttört kosár levél mintás. Fehér mázas, jelzés nélkül, hibátlan 15,5 cm 2385938
11178
394
Herendi Porcelángyár emléktál, biszkvit/fehér mázas, jelzés nélkül, apró kopásnyomokkal, d: 18 cm. Fény felé tartós / hold to light 2386083
11179
394
Herendi áttört tojás. Fehér mázas, jelzett, hibátlan 16 cm 2386922
11180
394
Herendi porcelán tálka. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással. 12x9 cm
2385978
11181
394
Herendi porcelán rózsás bonbonier, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, m: 9 cm, d: 11 cm 2385866
11182
394
Herendi virágmintás tálka, kézzel festett, jelzett, kis foltokkal. d: 7,5 cm 2385845
11183
394
Herendi ibolyamintás kistányér, kézzel festett, jelzett, kis lepattanással, kopásokkal. d: 11 cm 2390117
11184
394
Herendi petrezselyem mintás tálka. Kézzel festett, jelzett, kis kopással 15x9 cm 2390118
11185
394
Herendi virágcsokor mintás hamutál. Kézzel festett, jelzett, kopásokkal 14x11 cm
2389450
11186
394
Herendi búzavirág mintás vázácska. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 8,5 cm 2390452
11187
394
Herendi porcelán kiöntő, a tetején rózsával díszített, fehér mázas, jelzés nélkül, a rózsán apró töréssel, m: 26 cm
2390437
11188
394
Herendi porcelán mokkás csésze aljjal, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 4,5 cm, d: 11 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF