Porzellan Zahl der Lose: 332
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2386073
11153
394
Herendi gyöngytyúk. Fehér mázas, jelzett, hibátlan 16 cm 2386069
11154
394
Herendi madár figura. Fehér mázas, jelzett, sérült, hiány a labujjon. m: 15 cm 2387183
11155
394
Herendi és Zsolnay porcelán nyuszi figurák, kézzel festettek, jelzettek, a herendi figurán apró mázhibával, a másik hibátlan, m: 9 cm és 6,5 cm 2393207
11156
394
Herendi nyúl, kézzel festett, jelzett, hibátlan 13,5 cm
2365473
11157
394
40000
2388281
11158
394
Herendi virágmintás mini füles tálka, kézzel festett, jelzett, az egyik füle javított. 7x5,5 cm
2386322
11159
394
Herendi Terus ciklámen mintás dísztál. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. Falra rögzíthető fém kerettel d: 25,5 cm
2386319
11160
394
Herendi csipkebogyó mintás dísztál. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. Falra rögzíthető fém kerettel d: 25,5 cm
2386316
11161
394
Herendi régi virágmintás dísztál. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. Falra rögzíthető fém kerettel d: 25,5 cm
2388321
11162
394
Herendi kék virágmintás hamutál, kézzel festett, jelzett (tanuló), minimális kopással. 11x7,5 cm 2388339
11163
394
Herendi virágmintás kis tálka, kézzel festett, jelzett, minimális kopással. 8,5x7,5 cm 2388364
11164
394
Herendi virágmintás tálka, kézzel festett, jelzett, hibátlan. 11x9 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF