Porzellan

Zahl der Lose: 332

Herendi gyöngytyúk. Fehér mázas, jelzett, hibátlan 16 cm
11153.

Rufpreis:
2 000 HUF
17

Herendi madár figura. Fehér mázas, jelzett, sérült, hiány a labujjon. m: 15 cm
11154.

Rufpreis:
2 000 HUF

Herendi és Zsolnay porcelán nyuszi figurák, kézzel festettek, jelzettek, a herendi figurán apró mázhibával, a másik hibátlan, m: 9 cm és 6,5 cm
11155.

Rufpreis:
2 000 HUF

Herendi nyúl, kézzel festett, jelzett, hibátlan 13,5 cm
11156.

Rufpreis:
8 000 HUF

11157.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

Herendi virágmintás mini füles tálka, kézzel festett, jelzett, az egyik füle javított. 7x5,5 cm
11158.

Rufpreis:
1 400 HUF

Herendi Terus ciklámen mintás dísztál. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. Falra rögzíthető fém kerettel d: 25,5 cm
11159.

Rufpreis:
5 000 HUF

Herendi csipkebogyó mintás dísztál. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. Falra rögzíthető fém kerettel d: 25,5 cm
11160.

Rufpreis:
5 000 HUF

Herendi régi virágmintás dísztál. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. Falra rögzíthető fém kerettel d: 25,5 cm
11161.

Rufpreis:
5 000 HUF

Herendi kék virágmintás hamutál, kézzel festett, jelzett (tanuló), minimális kopással. 11x7,5 cm
11162.

Rufpreis:
1 400 HUF

Herendi virágmintás kis tálka, kézzel festett, jelzett, minimális kopással. 8,5x7,5 cm
11163.

Rufpreis:
1 000 HUF

Herendi virágmintás tálka, kézzel festett, jelzett, hibátlan. 11x9 cm
11164.

Rufpreis:
1 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF