Porzellan Zahl der Lose: 332
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2385958
11105
394
Herendi Viktóra mintás váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan m: 23 cm 2387678
11106
394
Herendi Viktória mintás fonott tálka. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. d: 12 cm 2385988
11107
394
Herendi Viktória mintás cipőcske, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal. h: 10 cm, m: 5 cm 2385985
11108
394
Herendi Viktória mintás hamutartó, kézzel festett, jelzett, kopásokkal, 11,5x7,5 cm 2385981
11109
394
Herendi Viktória mintás váza, kézzel festett, jelzett, kis kopásokkal, m: 19 cm 2385821
11110
394
Herendi Viktória mintás ovális tálka, kézzel festett, jelzett, hibátlan. 9,5x7,5 cm 2385776
11111
394
Herendi Viktória mintás mini váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan. m: 6,5 cm 2385758
11112
394
Herendi Viktória mintás mini váza, kézzel festett, jelzett, tetején lepattanással. m: 6,5 cm 2385743
11113
394
Herendi Viktória mintás mini váza, kézzel festett, jelzett (7194/VBO), hibátlan. m: 6,5 cm 2390120
11114
394
Herendi Viktória mintás korsócska. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 8 cm 2390126
11115
394
Herendi Viktória mintás bonbonniere. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. d: 7 cm
2390130
11116
394
Herendi Viktória mintás cipőcske. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 10 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF