Porzellan Zahl der Lose: 332
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2387288
11093
394
60000
1940 Herendi antik fekete Viktória Macaó füles kaspó. Kézzel festett, jelzett, kis kopással. Rendkívül ritka! m: 14 cm, d: 16 cm 2389462
11094
394
3800
Herendi Esztergom Bazilika Esztergom 1000 éves. Kézzel festett, jelzett, kis kopásokkal. 12x9 cm 2385964
11095
394
Herendi Viktória mintás fonott kínáló. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 26,5x16 cm 2390135
11096
394
Herendi Viktória mintás fonott kosárka. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 10x7x5,5 cm 2390156
11097
394
Herendi Viktória mintás váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 13 cm
2390099
11098
394
Herendi Viktória lábas váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 16 cm 2388273
11099
394
Herendi Viktória mintás füles tálka, kézzel festett, jelzett, apró kopással. 12x8,5 cm 2388303
11100
394
Herendi Viktória mintás mini hamutál, kézzel festett, jelzett, kis kopással. 9x5,5 cm 2388346
11101
394
Herendi Viktória mintás mini tálka, kézzel festett, jelzett, minimális kopással. 8,5x7,5 cm 2388372
11102
394
Herendi Viktória mintás tálka, kézzel festett, jelzett, minimális kopással. 11x9 cm 2388378
11103
394
Herendi Viktória mintás tálka, kézzel festett, jelzett, kis kopással. d: 10,5 cm 2388433
11104
394
Herendi Viktória mintás hamutál, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal. 14x11 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF