Porzellan Zahl der Lose: 332
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2390111
11117
394
Herendi Viktória mintás fonott tálka. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. d: 13 cm
2393243
11118
394
Herendi Viktória mintás porcelán tálka. Kézzel festett, jelzett hibátlan. 15x8,5 cm 2392509
11119
394
Herendi Viktória mintás porcelán lapos tányér. Kézzel festett, jelzett, hibátlan.d: 25 cm Falra akasztóval 2393235
11120
394
Herendi Viktória mintás hamutálka. Kézzel festett, jelzett, kicsi kopással. 12x6 cm 2385957
11121
394
Herendi Rotschild mintás váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan m: 23 cm
2385954
11122
394
Herendi Rotschild mintás lepkés cukordoboz, jelzett, hibátlan m:10 cm, 13,5 cm 2385727
11123
394
Herendi Rotschild mintás mini váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan. m: 6,5 cm 2390171
11124
394
22000
Herendi Apponyi mintás gyertyatartó pár. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 17 cm
2390145
11125
394
Herendi rózsaszín Apponyi mintás fedeles váza. Kézzel festett, jelzett, apró kopással. 20 cm
2385967
11126
394
Herendi zöld Apponyi mintás váza Kézzel festett, jelzett, hibátlan 16 cm
2390116
11127
394
Herendi Apponyi mintás kagyló tálka. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 15x10 cm
2386065
11128
394
Herendi zöld Apponyi mintás váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. m: 13,5 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF