Porzellan

Zahl der Lose: 332

Herendi Viktória mintás fonott tálka. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. d: 13 cm
11117.

Rufpreis:
6 000 HUF

Herendi Viktória mintás porcelán tálka. Kézzel festett, jelzett hibátlan. 15x8,5 cm
11118.

Rufpreis:
2 000 HUF
20

Herendi Viktória mintás porcelán lapos tányér. Kézzel festett, jelzett, hibátlan.d: 25 cm Falra akasztóval
11119.

Rufpreis:
5 000 HUF
14

Herendi Viktória mintás hamutálka. Kézzel festett, jelzett, kicsi kopással. 12x6 cm
11120.

Rufpreis:
1 800 HUF

Herendi Rotschild mintás váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan m: 23 cm
11121.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Herendi Rotschild mintás lepkés cukordoboz, jelzett, hibátlan m:10 cm, 13,5 cm
11122.

Rufpreis:
12 000 HUF
18

Herendi Rotschild mintás mini váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan. m: 6,5 cm
11123.

Rufpreis:
5 000 HUF

Herendi Apponyi mintás gyertyatartó pár. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 17 cm
11124.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

Herendi rózsaszín Apponyi mintás fedeles váza. Kézzel festett, jelzett, apró kopással. 20 cm
11125.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Herendi zöld Apponyi mintás váza Kézzel festett, jelzett, hibátlan 16 cm
11126.

Rufpreis:
10 000 HUF

Herendi Apponyi mintás kagyló tálka. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 15x10 cm
11127.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Herendi zöld Apponyi mintás váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. m: 13,5 cm
11128.

Rufpreis:
10 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF