Porzellan Zahl der Lose: 332
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2386694
11300
394
Hollóházi porcelán kék fedeles váza, matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 14 cm 2386684
11301
394
Hollóházi porcelán zenélő kisfiú, 2 db, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 14 cm 2386667
11302
394
Hollóházi porcelán térdelő lány, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 17,5 cm 2386493
11303
394
Hollóházi porcelán lány paprikával, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 25 cm 2391099
11304
394
Aquincumi porcelán ülő női akt, kézzel festett, jelzett, hibátlan m: 23 cm 2109934
11305
394
2386950
11306
394
Aquincumi porcelán nadrágot húzó kislány figura, jelzett, kézzel festett, hibátlan m:10 cm 2386905
11307
394
Aquincumi porcelán női akt, kézzel festett, jelzett, hibátlan m: 26 cm 2386557
11308
394
Aquincumi porcelán akt, kézzel festett, jelzett, gyári repedéssel, m: 23 cm 2386548
11309
394
Aquincumi porcelán matyó fiú, kézzel festett, jelzett, festékkopással, m: 25 cm 2386542
11310
394
Aquincumi porcelán lány, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 25 cm
2392935
11311
394
Aquincumi porcelán kínáló szett, 2 db, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, 8×8 és 18×11,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF