Porzellan

Zahl der Lose: 332

Hollóházi porcelán kék fedeles váza, matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 14 cm
11300.

Rufpreis:
1 200 HUF

Hollóházi porcelán zenélő kisfiú, 2 db, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 14 cm
11301.

Rufpreis:
4 000 HUF

Hollóházi porcelán térdelő lány, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 17,5 cm
11302.

Rufpreis:
1 200 HUF

Hollóházi porcelán lány paprikával, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 25 cm
11303.

Rufpreis:
1 600 HUF

Aquincumi porcelán ülő női akt, kézzel festett, jelzett, hibátlan m: 23 cm
11304.

Rufpreis:
2 000 HUF

11305.

Rufpreis:
1 200 HUF

Aquincumi porcelán nadrágot húzó kislány figura, jelzett, kézzel festett, hibátlan m:10 cm
11306.

Rufpreis:
1 200 HUF

Aquincumi porcelán női akt, kézzel festett, jelzett, hibátlan m: 26 cm
11307.

Rufpreis:
1 600 HUF

Aquincumi porcelán akt, kézzel festett, jelzett, gyári repedéssel, m: 23 cm
11308.

Rufpreis:
1 600 HUF

11309.

Rufpreis:
2 000 HUF

Aquincumi porcelán lány, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 25 cm
11310.

Rufpreis:
3 000 HUF

Aquincumi porcelán kínáló szett, 2 db, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, 8×8 és 18×11,5 cm
11311.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF