Porzellan Zahl der Lose: 332
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2392545
11398
394
Virágmintás porcelán emlékbögre, matricás, jelzés nélkül, kis kopásokkal. m: 9 cm 2391543
11399
394
Edelstein porcelán szószos tálka. Aranyozott, jelzett, kopásokkal- 24x16 cm 2392637
11400
394
Spring W A A & Co. angol fajansz süteményes kínáló, részben kézzel festett, jelzett, mázrepedésekkel, kopásokkal. d: 24,5 cm, m: 12,5 cm 2390958
11401
394
Porcelán virágmintás porzó, kézzel festett, jelzés nélkül, kis kopásokkal, m: 6 cm 2391280
11402
394
Wedgewood kis dobozka. Festett biszkvit porcelán ékszeres dobozka angyalos jelenettel 9x5 cm 2392407
11403
394
Alföldi porcelán tojás, matricás, jelzett, hibátlan, h: 15 cm, sz: 11 cm 2392390
11404
394
Delft porcelán só és borsszóró. Máz alatti kék festés, jelzett, hibátlan. Tartóval egyenként 4 cm 2392351
11405
394
6 db különböző porcelán csésze aljjal, köztük 1 db Zsolnay és 2 db Limoges, matricások és festettek is, mind jelzett, hibátlanok vagy kicsit kopottak, m: 4-5,5 cm, d: 9-11 cm 2392524
11406
394
Delft porcelán kacsa. Máz alatti kék festéssel, jelzett, hibátlan. 13 cm 2390696
11407
394
Német porcelán vadászkutya, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 12 cm, h: 21 cm 2390807
11408
394
Hutschenreuter porcelán steak készlet, só- és borsszóróval, 2 db szószos kiöntővel és egy tányérral. Matricás, jelzett, minimális kopásnyomokkal, a szórók m: 6 cm, a kiöntők 17x8 cm, a tányér 34x24 cm 2393218
11409
394
Kínai kék mázas porcelán Pho kutya, 2 db, jelzés nélkül, hibátlanok, m: 16 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF