Porzellan

Zahl der Lose: 332

Virágmintás porcelán emlékbögre, matricás, jelzés nélkül, kis kopásokkal. m: 9 cm
11398.

Rufpreis:
2 400 HUF

Edelstein porcelán szószos tálka. Aranyozott, jelzett, kopásokkal- 24x16 cm
11399.

Rufpreis:
2 400 HUF

Spring W A A & Co. angol fajansz süteményes kínáló, részben kézzel festett, jelzett, mázrepedésekkel, kopásokkal. d: 24,5 cm, m: 12,5 cm
11400.

Rufpreis:
6 000 HUF
21

Porcelán virágmintás porzó, kézzel festett, jelzés nélkül, kis kopásokkal, m: 6 cm
11401.

Rufpreis:
3 000 HUF

Wedgewood kis dobozka. Festett biszkvit porcelán ékszeres dobozka angyalos jelenettel 9x5 cm
11402.

Rufpreis:
2 000 HUF

Alföldi porcelán tojás, matricás, jelzett, hibátlan, h: 15 cm, sz:  11 cm
11403.

Rufpreis:
1 600 HUF

Delft porcelán só és borsszóró. Máz alatti kék festés, jelzett, hibátlan. Tartóval egyenként 4 cm
11404.

Rufpreis:
2 000 HUF

6 db különböző porcelán csésze aljjal, köztük 1 db Zsolnay és 2 db Limoges, matricások és festettek is, mind jelzett, hibátlanok vagy kicsit kopottak, m: 4-5,5 cm, d: 9-11 cm
11405.

Rufpreis:
2 000 HUF
22

Delft porcelán kacsa. Máz alatti kék festéssel, jelzett, hibátlan. 13 cm
11406.

Rufpreis:
1 200 HUF

Német porcelán vadászkutya, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 12 cm, h: 21 cm
11407.

Rufpreis:
1 800 HUF

Hutschenreuter porcelán steak készlet, só- és borsszóróval, 2 db szószos kiöntővel és egy tányérral. Matricás, jelzett, minimális kopásnyomokkal, a szórók m: 6 cm, a kiöntők 17x8 cm, a tányér 34x24 cm
11408.

Rufpreis:
1 600 HUF

Kínai kék mázas porcelán Pho kutya, 2 db, jelzés nélkül, hibátlanok, m: 16 cm
11409.

Rufpreis:
6 000 HUF
17

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF