Porzellan

Zahl der Lose: 332

Modern porcelán teás csésze szűrővel, fedéllel. Vitrág mintával, hibátlan. 11 cm
11372.

Rufpreis:
1 000 HUF

Ferenc József császár arcképével díszített áttört porcelán tányér. Matricás, jelzett, kopásokkal. d: 12 cm
11373.

Rufpreis:
3 000 HUF

Delft kékfestett porcelánok gyűjteménye. Figurák, edények tálak, stb, jelzettek, jó  állapotban.
11374.

Rufpreis:
12 000 HUF

ifj. Grünwald Mór Ferencz József rakpart. Jelzett kávéscsésze készlet 6 db, vastag falú.porcelán, kézzel festett kék mintával, egyiken kis lepattanás m:6,5 cm
11375.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13
19

Moritz Zdekauer art deco étkészlet hiányos. 6 mélytányér, 5 lapos, 5 kicsi, 3 tálaló tál. levonóképes, jelzett, minimális kopással.
11376.

Rufpreis:
12 000 HUF

Kínai porcelán váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 30 cm
11377.

Rufpreis:
12 000 HUF

Aqua vitae feliratos porcelán üvegcse és pohárka, Hermes márkajelzéssel, Matricás, hibátlan. Díszdobozban. 10 cm, 6 cm
11378.

Rufpreis:
1 200 HUF

Royal Albert rózsás porcelán tál, matricás, jelzett, hibátlan, d: 21 cm
11379.

Rufpreis:
2 000 HUF

Limoges Jean Boyer porcelán teás csésze, 2 db + 2 db alj, nagy kiöntő + tejes kiöntő + 2 db süteményes tányér, matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal
11380.

Rufpreis:
5 000 HUF

Porcelán akt, jelzés nélkül, kis kopásnyomokkal, m: 15 cm
11381.

Rufpreis:
2 000 HUF

Ens porcelán rózsás bonbonier, kézzel festett, jelzett, lepattanással, 7×7 cm
11383.

Rufpreis:
2 000 HUF

Porcelán kutya, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 4,5 cm
11384.

Rufpreis:
2 000 HUF
21

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF