Porzellan Zahl der Lose: 332
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2385017
11372
394
Modern porcelán teás csésze szűrővel, fedéllel. Vitrág mintával, hibátlan. 11 cm
2385016
11373
394
Ferenc József császár arcképével díszített áttört porcelán tányér. Matricás, jelzett, kopásokkal. d: 12 cm 2394997
11374
394
Delft kékfestett porcelánok gyűjteménye. Figurák, edények tálak, stb, jelzettek, jó állapotban.
2394945
11375
394
ifj. Grünwald Mór Ferencz József rakpart. Jelzett kávéscsésze készlet 6 db, vastag falú.porcelán, kézzel festett kék mintával, egyiken kis lepattanás m:6,5 cm 2317191
11376
394
Moritz Zdekauer art deco étkészlet hiányos. 6 mélytányér, 5 lapos, 5 kicsi, 3 tálaló tál. levonóképes, jelzett, minimális kopással. 2388065
11377
394
Kínai porcelán váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 30 cm
2392143
11378
394
Aqua vitae feliratos porcelán üvegcse és pohárka, Hermes márkajelzéssel, Matricás, hibátlan. Díszdobozban. 10 cm, 6 cm 2386888
11379
394
Royal Albert rózsás porcelán tál, matricás, jelzett, hibátlan, d: 21 cm 2386794
11380
394
Limoges Jean Boyer porcelán teás csésze, 2 db + 2 db alj, nagy kiöntő + tejes kiöntő + 2 db süteményes tányér, matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal 2386673
11381
394
Porcelán akt, jelzés nélkül, kis kopásnyomokkal, m: 15 cm 2386499
11383
394
Ens porcelán rózsás bonbonier, kézzel festett, jelzett, lepattanással, 7×7 cm 2386387
11384
394
Porcelán kutya, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 4,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF