Zsolnay étkészlet. Matricás, jelzett, egy mély tányér hiány, néhány ki... https://www.darabanth.com/de/394-Fernauktion/394.0/Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~500007/Zsolnay-etkeszlet-Matricas-jelzett-egy-mely-tanyer-hiany-nehany-kisebb-mazhiba-kopott~II2386985
2386985
11212
394
Beschreibung: Zsolnay étkészlet. Matricás, jelzett, egy mély tányér hiány, néhány kisebb mázhiba, kopottak.
: nagy_andras