Porzellan Zahl der Lose: 177
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2373861
11163
392
Hollóházi porcelán sirály, kézzel festett, jelzett, alján minimális lepattanással. m: 14 cm 2373359
11164
392
Hollóházi porcelán sirály, kézzel festett, jelzett, két helyen mázhibával. 19x23 cm 2373573
11165
392
Hollóházi porcelán sirály, kézzel festett, jelzett, hibátlan. 15x7,5 cm 2373868
11166
392
Hollóházi porcelán sirály, kézzel festett, jelzett, kis kopással. m: 14,5 cm 2373836
11167
392
Hollóházi porcelán balerina, kézzel festett, jelzett, két helyen apró lepattanással. m: 13 cm 2373829
11168
392
Hollóházi olvasó lányok, kézzel festett, jelzett, hibátlan. m: 14,5 cm 2375772
11169
392
Hollóházi porcelán butykos, Várda Drink szatmári szilvapálinka matricás képpel, jelzett, dugó nélkül, apró mázhibával, 0,5 l, m: 24 cm
2374344
11170
392
Hollóházi porcelán kulacs - Magyar Posta dekorral. Matricás, jelzett, hibátlan. m: 21 cm
2293212
11171
392
Hollóházi porcelán bögre és cukortartó fedéllel, matricás, jelzett, apró kopásnyomokkal, d: 11 és m: 9 cm 2374308
11172
392
Hollóházi fekete-fehér mintás retro mokkás készlet. Hat személyes, teljes, matricás, jelzett, minimális kopásokkal 2374306
11173
392
Hollóházi retro mokkás csésze és alj (6 db), matricás, jelzett, kopásokkal 2191477
11174
392
Hollóházi virágmintás porcelán kiöntő tetővel, jelzett, matricás, apró kopásokkal m: 11,5 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF