Porzellan Zahl der Lose: 177
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1929075
11066
392
Óherendi rózsamintás tál, kézzel festett, jelzett, kopásokkal, 41×32 cm 2374627
11067
392
Herendi porcelán Győr, Szilágyi Gyula ifi. kf. (birkózó) emlékverseny kisplasztika. Biszkvit porcelán, jelzett, hibátlan. Ritka! d: 26,5 cm
2371429
11068
392
Herendi pisilő kisfiú, kézzel festett, jelzett, formaterv: Nemes György. Hibátlan. m: 18 cm
2376555
11069
392
24000
Herendi porcelán táncoló juhász, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 29,5 cm 1571471
11070
392
24000
2334443
11071
392
Herendi Viktória porcelán teás csésze aljjal. Kézzel festett, jelzett, aljon, kis mázhibával. d: 14 cm 2333118
11072
392
Herendi Viktória mintás porcelán bonbonier, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, 13×10×4,5 cm
2374354
11073
392
Herendi Viktória mintás tálka. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 12x9 cm 2371977
11074
392
Herendi Viktória mintás vázácska. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. m: 6,5 cm 2371472
11075
392
Herendi Viktória mintás, szív alakú bonbonniere, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 5x8 cm 2374009
11076
392
Herendi Viktória mintás porcelán gyertyatartó, kézzel festett, jelzett, kis kopásokkal. m: 14 cm 2374022
11077
392
Herendi Viktória mintás vázácska, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal. m: 7 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF