Porzellan Zahl der Lose: 177
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2375153
11090
392
Herendi Sprog (Herend Sevres Roses - Vieille Rose de Herend) mintás, tányér. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. d: 13 cm 2375150
11091
392
Herendi Sprog (Herend Sevres Roses - Vieille Rose de Herend) mintás, csokoládés csésze. Kézzel festett, jelzett, teteje javított. d: 7 cm, m: 9 cm 2374352
11092
392
Herendi tulipán (BT) mintás tál. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 20x15,5 cm 2374376
11093
392
30000
Herendi Apponyi mintás nagy méretű váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 33 cm
2371450
11094
392
Herendi Eton mintás mély és lapos tányér. Kézzel festett, jelzett (jubileumi 1939), kopásokkal 2374281
11095
392
Herendi porcelán madár figurák (4 db) és mókus figura, kézzel festettek, jelzettek, kis kopással. m: 5 cm, 6,5 cm, 7 cm (x2), 8 cm 2374029
11096
392
Herendi porcelán madár pár, kézzel festett, jelzett, hibátlan. m: 9,5 cm 2371441
11097
392
Herendi nyúlpár, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 9 cm 2371645
11098
392
Herendi porcelán kakas, kézzel festett, jelzett, kis kopással, m: 13,5 cm 2371692
11099
392
Herendi porcelán kisfiú békával, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 8 cm 2372078
11100
392
Herendi porcelán tyúkok, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 3,5x7 cm 2372073
11101
392
Herendi porcelán lány akt libával, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 10 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF