Porzellan

Zahl der Lose: 177

Herendi Sprog (Herend Sevres Roses - Vieille Rose de Herend) mintás, tányér. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. d: 13 cm
11090.

Rufpreis:
4 000 HUF
11

Herendi Sprog (Herend Sevres Roses - Vieille Rose de Herend) mintás, csokoládés csésze. Kézzel festett, jelzett, teteje javított. d: 7 cm, m: 9 cm
11091.

Rufpreis:
5 000 HUF
16

Herendi tulipán (BT) mintás tál. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 20x15,5 cm
11092.

Rufpreis:
5 000 HUF

Herendi Apponyi mintás nagy méretű váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 33 cm
11093.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

Herendi Eton mintás mély és lapos tányér. Kézzel festett, jelzett (jubileumi 1939), kopásokkal
11094.

Rufpreis:
5 000 HUF

Herendi porcelán madár figurák (4 db) és mókus figura, kézzel festettek, jelzettek, kis kopással. m: 5 cm, 6,5 cm, 7 cm (x2), 8 cm
11095.

Rufpreis:
5 000 HUF
16

Herendi porcelán madár pár, kézzel festett, jelzett, hibátlan. m: 9,5 cm
11096.

Rufpreis:
3 000 HUF
13

Herendi nyúlpár, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 9 cm
11097.

Rufpreis:
2 400 HUF

Herendi porcelán kakas, kézzel festett, jelzett, kis kopással, m: 13,5 cm
11098.

Rufpreis:
4 000 HUF
10

Herendi porcelán kisfiú békával, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 8 cm
11099.

Rufpreis:
2 000 HUF
32

Herendi porcelán tyúkok, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 3,5x7 cm
11100.

Rufpreis:
1 000 HUF
37

Herendi porcelán lány akt libával, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 10 cm
11101.

Rufpreis:
1 000 HUF
33

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF