Porzellan Zahl der Lose: 177
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1370335
11114
392
Herendi falitányér, biszkvit és fehér mázzal, márka jelzés nélkül, hibátlan, eredeti dobozában, d:18,5 cm 2374326
11115
392
Herendi virág mintás tálkák,. egyik háború előtti jelzéssel. Kézzel festett, jelzett, hibátlanok. d:12 cm, 10x7,5 cm 2263633
11116
392
3400
Herendi virág mintás váza. Kézzel festett, jelzett, kopásokkal. m: 14 cm 2374356
11117
392
Herendi lila virág mintás szív alakú bonbonniere. Kézzel festett, jelzett, kis lepattanással 8x7x7 cm 2374346
11118
392
Herendi virág mintás lábas bonbonniere. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. d: 10 cm, m: 8,5 cm 2374433
11119
392
Herendi virág- és levélmintás cipő, kézzel festett, hibátlan, jelzett, 10x5 cm 2371461
11120
392
Herendi búzavirág mintás süteményes készlet. Hiányos. 4 + 1 darabos. Talpas kínálóval. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással. d: 28 cm, 17 cm. 1079027
11121
392
2376771
11122
392
Zsolnay porcelán napforgó mintás váza. Matricás, jelzett, hibátlan. 34 cm 2374315
11123
392
Zsolnay porcelán hamutál Abdulla cigaretta és gyufák képével. Matricás, jelzett, kopásokkal. 12x10 cm 2374302
11124
392
15000
Zsolnay porcelán 5 db csésze / bögre. Kézzel festett, jelzett (máz alatti családi kék pecsét, 1890 körül) egyik csészén lepattanással. egyiken hajszálrepedéssel d: 7 cm, m: 6 cm 1675338
11125
392
Zsolnay Iris mokkás csésze és alj ( 3 db), matricás, kopott, jelzett (Kolozsvár) Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF