Porzellan Zahl der Lose: 177
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2373189
11236
392
Porcelán lány figura, kézzel festett, jelzett, apró sérüléssel, m: 12,5 cm 2372905
11237
392
Porcelán váza. Kézzel festett. Jelzés nélkül, alján formaszámmal (?). Kopásokkal. M: 9 cm 2372764
11238
392
Antik porcelán kanna historizáló dekorral, két hölgyet ábrázoló képpel, matricás, jelzés nélkül, kopásnyomokkal, m: 19 cm 2376051
11239
392
2200
Japán porcelán pohárka (szakés), matricás, jelzés nélkül, kis kopásnyomokkal, eredeti dobozában, m: 6 cm 2376057
11240
392
Virágos, pillangós porcelán tányér, részben kézzel festett, "Czamra Róbert 1897" jelzéssel, kopásnyomokkal, d: 18 cm 2376058
11241
392
Virágos, pillangós porcelán tányér, részben kézzel festett, "Czamra Róbert 1897" jelzéssel, kopásnyomokkal, d: 18 cm 2372696
11242
392
Antik Pfeiffer & Löwenstein neorokokó, aranykontúrozott virág mintás dekorral díszített tányér, csészealj és teás csésze, kézzel festett, jelzett (PLS), tányér d: 19 cm, alján repedéssel, kopott; csészealj d: 14 cm, kopott; csésze m: 6,5 cm, d: 8,5 cm, kopott 2371586
11243
392
Fischer Ignác fajansz tál a Johanna sorozatból. Máz alatti mintával,. jelzett,kevés kopással. d: 24 cm 2319230
11244
392
Wood & Son postahivatal mintás porcelán country stílusú teáskanna. Matricás, jelzett, alján hajszál repedéssel 23 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF