Porzellan Zahl der Lose: 177
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2339503
11224
392
Lenox disney-s hét törpe porcelán figurák, eredeti dobozukban, 2x2 db, jelzettek, hibátlan, m: 9 cm 2339847
11225
392
Porcelán jegesmedve R jelzéssel az alján, kézzel festett, kis kopásokkal, m: 22 cm 2316844
11226
392
2 db Ens porcelán rózsás gyertyatartó. Kézzel festett, jelzett, apró lepattanásokkal. 5 cm
2327641
11227
392
4200
Porcelán csésze aljjal, aranyszínű és figurális dekorral, matricás, jelzett, apró kopásnyomokkal, csésze m: 4 cm. alj d. 11 cm
2375530
11228
392
3 db porcelán golyó virág dekorral, matricás, jelzés nélkül, kopásnyomokkal, mázhibákkal, d: 8,5 cm 2331179
11229
392
Fischer Emil 3 db süteményes tányér. Matricás, jelzett, kopásokkal d: 18,5 cm
2331227
11230
392
Fischer Emil 4 db lapos tányér. Matricás, jelzett, kopásokkal d: 25 cm
2293241
11231
392
900
Alföldi porcelán kiöntő, matricás "Haspártiak vendéglője" felirattal és logóval, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 8,5 cm és kínai porcelán mokkás készlet, hiányos, 5 db csésze és 6 db alj, matricás, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 5,5 cm 2327395
11232
392
Porcelán mokkás csésze és alj készlet, 6-6 db, matricás, jelzés nélkül, apró kopásnyomokkal, kissé sérült karton dobozban, csésze m: 5 cm, alj d: 11 cm 2375515
11233
392
Porcelán falikép, kézzel festett, fa keretben, keret hátoldalán Schütz Cili felirattal, 8,5x5,5 cm 2336950
11234
392
Vegyes porcelán tétel, 4 db: Herendi mini madár és pillangó mintás mini vázácska, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 4,5 cm; Aquincumi virágmintás porcelán díszkaspó, matricás, jelzett, apró mázhibával, kis lepattanással, m: 9 cm; Porcelán geometrikus-mintás mécses-tartó, 2 db, kézzel festett, jelzett, egészen apró kopásnyomokkal, 4,5x8 cm 2347993
11235
392
Porcelán kaspó virág dekorral, áttört felső peremmel, matricás, jelzés nélkül, apró kopásnyomokkal, d: 15 cm, m: 16,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF