Porzellan Zahl der Lose: 177
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2306763
11199
392
Narancs színű porcelán madár figura, jelzés nélkül, apró kopásnyomokkal, m: 9 cm 2376280
11200
392
Alföldi porcelán sörös korsó, sor témájú nyomattal. Matricás. + Hollóházi porcelán tálka. Matricásak, jelzettek, hibátlanok. m: 17 cm, 22 cm 2374615
11201
392
Kínai rizsszemes porcelán tálka. több színnel festett, négy karakteres jelzéssel, hibátlan d: 11,5 cm 2374547
11202
392
Sitzendorf porcelán tál Hévíz felirattal. Részben kézzel festett, jelzett, hibátlan. d:28 cm 2374434
11203
392
2 db Alt Wien kagyló formájú kínáló tál. Kézzel festett, jelzett, kopásokkal. egyiken kis lepattanással d: 15 cm 2374441
11204
392
Drasche porcelán jegesmedve, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 9 cm 2374445
11205
392
Kispesti porcelán olvasó fiú. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 11x9,5 cm 2374450
11206
392
Drasche favágó fiú, kézzel festett, jelzett, hibátlan , m:15,5 cm 2374392
11207
392
Aquincumi térdelő akt, kézzel festett, jelzett, hibátlan. , m: 22 cm 2374364
11208
392
Nagy méretű akt. Jelzés nélküli, fehér mázas porcelán, mázrepedésekkel. .32 cm 2374372
11209
392
1914-1916 porcelán hadi mozsár I. világháború. Feliratozott. sérült. d: 14 cm, m: 12 cm 2374332
11210
392
Kínai padlóváza madaras dekorral. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 43 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF