Porzellan

Zahl der Lose: 177

Narancs színű porcelán madár figura, jelzés nélkül, apró kopásnyomokkal, m: 9 cm
11199.

Rufpreis:
800 HUF

Alföldi porcelán sörös korsó, sor témájú nyomattal. Matricás. + Hollóházi porcelán tálka. Matricásak, jelzettek, hibátlanok. m: 17 cm, 22 cm
11200.

Rufpreis:
1 200 HUF

Kínai rizsszemes porcelán tálka. több színnel festett, négy karakteres jelzéssel, hibátlan d: 11,5 cm
11201.

Rufpreis:
3 000 HUF

Sitzendorf porcelán tál Hévíz felirattal. Részben kézzel festett, jelzett, hibátlan. d:28 cm
11202.

Rufpreis:
3 000 HUF

2 db Alt Wien kagyló formájú kínáló tál. Kézzel festett, jelzett, kopásokkal. egyiken kis lepattanással d: 15 cm
11203.

Rufpreis:
4 000 HUF

Drasche porcelán jegesmedve, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 9 cm
11204.

Rufpreis:
1 400 HUF

Kispesti porcelán olvasó fiú. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 11x9,5 cm
11205.

Rufpreis:
1 200 HUF

Drasche favágó fiú, kézzel festett, jelzett, hibátlan , m:15,5 cm
11206.

Rufpreis:
1 600 HUF

Aquincumi térdelő akt, kézzel festett, jelzett, hibátlan. , m: 22 cm
11207.

Rufpreis:
2 000 HUF

Nagy méretű akt. Jelzés nélküli, fehér mázas porcelán, mázrepedésekkel. .32 cm
11208.

Rufpreis:
5 000 HUF
32

1914-1916 porcelán hadi mozsár I. világháború. Feliratozott. sérült. d: 14 cm, m: 12 cm
11209.

Rufpreis:
5 000 HUF

Kínai padlóváza madaras dekorral. Kézzel festett,  jelzett, hibátlan. 43 cm
11210.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF