Porzellan

Zahl der Lose: 177

Hollóházi Szász Endre által tervezett mintával díszített porcelán váza, zöld mázzal. matricás, jelzett, minimális kopással, m: 30,5 cm
11151.

Rufpreis:
10 000 HUF

Hollóházi porcelán bonbonniere egyedi dekorral. Kézzel festett, jelzett, (Szabó Zsuzsa) hibátlan. 14x9x4 cm
11152.

Rufpreis:
2 000 HUF

Hollóházi porcelán plakett: Postás kertbarátok. matricás, jelzett, hibátlan. d: 17 cm
11153.

Rufpreis:
2 000 HUF

Hollóházi kisfiú. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 12 cm
11154.

Rufpreis:
2 400 HUF
14

Hollóházi barokk zenész férfi figura, kézzel festett, jelzett, hibátlan. m: 22,5 cm
11155.

Rufpreis:
2 000 HUF
15

Hollóházi zenész kisfiúk (4 db), kézzel festett, jelzett, apró mázhibákkal. m: 14 cm
11156.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88
9

Hollóházi porcelán népviseletbe öltözött lány, kézzel festett, jelzett, szoknya alján kis mázhibákkal. m: 30 cm
11157.

Rufpreis:
1 800 HUF

Hollóházi porcelán hal pár, kézzel festett, jelzett, hibátlan. m: 23 cm
11158.

Rufpreis:
2 000 HUF

Hollóházi porcelán néptáncos lány, kézzel festett, jelzett, szoknya alján kis mázhibákkal. m: 24 cm
11159.

Rufpreis:
1 400 HUF

Hollóházi madár pár, kézzel festett, jelzett, hibátlan. m: 18 cm
11160.

Rufpreis:
1 400 HUF
15

Hollóházi porcelán őzike, kézzel festett, jelzett, hibátlan. 15x10 cm
11161.

Rufpreis:
1 000 HUF

Hollóházi porcelán esernyős nyuszik, kézzel festett, jelzett, minimális kopással. m: 5 cm
11162.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF