Porzellan Zahl der Lose: 177
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2371839
11151
392
Hollóházi Szász Endre által tervezett mintával díszített porcelán váza, zöld mázzal. matricás, jelzett, minimális kopással, m: 30,5 cm 2374296
11152
392
Hollóházi porcelán bonbonniere egyedi dekorral. Kézzel festett, jelzett, (Szabó Zsuzsa) hibátlan. 14x9x4 cm 2374333
11153
392
Hollóházi porcelán plakett: Postás kertbarátok. matricás, jelzett, hibátlan. d: 17 cm 2374338
11154
392
Hollóházi kisfiú. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 12 cm 2373559
11155
392
Hollóházi barokk zenész férfi figura, kézzel festett, jelzett, hibátlan. m: 22,5 cm 2373535
11156
392
3800
Hollóházi zenész kisfiúk (4 db), kézzel festett, jelzett, apró mázhibákkal. m: 14 cm 2373406
11157
392
Hollóházi porcelán népviseletbe öltözött lány, kézzel festett, jelzett, szoknya alján kis mázhibákkal. m: 30 cm 2373437
11158
392
Hollóházi porcelán hal pár, kézzel festett, jelzett, hibátlan. m: 23 cm
2373388
11159
392
Hollóházi porcelán néptáncos lány, kézzel festett, jelzett, szoknya alján kis mázhibákkal. m: 24 cm 2373314
11160
392
Hollóházi madár pár, kézzel festett, jelzett, hibátlan. m: 18 cm 2373294
11161
392
Hollóházi porcelán őzike, kézzel festett, jelzett, hibátlan. 15x10 cm 2373883
11162
392
Hollóházi porcelán esernyős nyuszik, kézzel festett, jelzett, minimális kopással. m: 5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF