Porzellan

Zahl der Lose: 177

Hollóházi porcelán sörös korsó, matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 19 cm
11175.

Rufpreis:
2 000 HUF

Hollóházi virág mintás váza, matricás, jelzett, egészen apró lepattanással, m: 37 cm
11176.

Rufpreis:
3 000 HUF

Hollóházi porcelán nagy méretű váza . Madaras, virágos. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 37,5 cm
11177.

Rufpreis:
4 000 HUF

Hollóházi porcelán virágmintás hamutál, matricás, jelzett, hibátlan. 12x12 cm
11178.

Rufpreis:
1 000 HUF

Hollóházi virágmintás levél alakú füles tálka, matricás, jelzett, hibátlan. 3 db, 20x16 cm és 14x11 cm
11179.

Rufpreis:
3 000 HUF

Hollóházi porcelán miniváza, 3 db, matricás, jelzett, kopott, foltos, m: 5 cm
11180.

Rufpreis:
1 000 HUF

Hollóházi porcelán mokkás készlet, 6 db csésze és 6 db alj, cukortartó fedéllel, matricás, jelzett, egyik csészaljon lepattanással
11181.

Rufpreis:
2 000 HUF

Hollóházi Erika mintás porcelán harang, matricás, jelzett, hibátlan. m: 9 cm + Hollóházi virágmintás bonbonier, matricás, jelzett, apró lepattanásokkal. 9x6x4 cm
11182.

Rufpreis:
1 800 HUF

Hollóházi Erika mintás porcelán váza, matricás, jelzett, hibátlan. m: 21,5 cm + Erika mintás áttört kínáló tál, kézzel festett/matricás, apró hibával. m: 8 cm, d: 20 cm
11183.

Rufpreis:
4 000 HUF

3 db nagyméretű hollóházi porcelán váza, jelzett, matricás, hibátlan, m: 31,5 cm, 24 cm, 31 cm + 2 db kisméretű hollóházi porcelán váza, jelzett, matricás/kézzel festett, kis kopásokkal, m: 11,5 cm, 12 cm
11184.

Rufpreis:
6 000 HUF

Hollóházi vadász motívumos porcelán hamutál, kézzel festett/matricás, jelzett, kis kopásokkal. Borsodi Erdő és Fafeldolgozó Gazdaság Miskolc jelzéssel. 13,5x9 cm
11185.

Rufpreis:
1 600 HUF

Hollóházi virágmintás áttört porcelán tál, matricás, jelzett, hibátlan, m: 5 cm, d: 17 cm
11186.

Rufpreis:
1 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF