Porzellan Zahl der Lose: 177
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2186006
11175
392
Hollóházi porcelán sörös korsó, matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 19 cm
2036669
11176
392
Hollóházi virág mintás váza, matricás, jelzett, egészen apró lepattanással, m: 37 cm 2374545
11177
392
Hollóházi porcelán nagy méretű váza . Madaras, virágos. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 37,5 cm 2373600
11178
392
Hollóházi porcelán virágmintás hamutál, matricás, jelzett, hibátlan. 12x12 cm
2373488
11179
392
Hollóházi virágmintás levél alakú füles tálka, matricás, jelzett, hibátlan. 3 db, 20x16 cm és 14x11 cm
2375819
11180
392
Hollóházi porcelán miniváza, 3 db, matricás, jelzett, kopott, foltos, m: 5 cm
2375793
11181
392
Hollóházi porcelán mokkás készlet, 6 db csésze és 6 db alj, cukortartó fedéllel, matricás, jelzett, egyik csészaljon lepattanással 2373856
11182
392
Hollóházi Erika mintás porcelán harang, matricás, jelzett, hibátlan. m: 9 cm + Hollóházi virágmintás bonbonier, matricás, jelzett, apró lepattanásokkal. 9x6x4 cm
2373957
11183
392
Hollóházi Erika mintás porcelán váza, matricás, jelzett, hibátlan. m: 21,5 cm + Erika mintás áttört kínáló tál, kézzel festett/matricás, apró hibával. m: 8 cm, d: 20 cm 2371383
11184
392
3 db nagyméretű hollóházi porcelán váza, jelzett, matricás, hibátlan, m: 31,5 cm, 24 cm, 31 cm + 2 db kisméretű hollóházi porcelán váza, jelzett, matricás/kézzel festett, kis kopásokkal, m: 11,5 cm, 12 cm 2374045
11185
392
Hollóházi vadász motívumos porcelán hamutál, kézzel festett/matricás, jelzett, kis kopásokkal. Borsodi Erdő és Fafeldolgozó Gazdaság Miskolc jelzéssel. 13,5x9 cm 2372106
11186
392
Hollóházi virágmintás áttört porcelán tál, matricás, jelzett, hibátlan, m: 5 cm, d: 17 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF