Porzellan

Zahl der Lose: 177

Zsolnay juhász és kutyája, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 23 cm
11126.

Rufpreis:
12 000 HUF

Zsolnay libatömő lány, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 18 cm
11127.

Rufpreis:
6 000 HUF

Zsolnay porcelán bagoly, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 16 cm
11128.

Rufpreis:
10 000 HUF

Zsolnay búgócsigás kisfiú, kézzel festett, jelzett (Sinkó András), hibátlan, 15,5×8,5×12 cm
11129.

Rufpreis:
4 000 HUF

Zsolnay kisfiú kecskével, kézzel festett, hibátlan, m: 17 cm, h: 23 cm
11130.

Rufpreis:
8 000 HUF

Zsolnay labdázó kislány, kézzel festett, jelzett, apró mázhibákkal, m: 15 cm
11132.

Rufpreis:
2 000 HUF
11

Zsolnay porcelán madár pár, kézzel festett, jelzett, apró kopással. m: 12 cm
11133.

Rufpreis:
3 000 HUF

Zsolnay porcelán nyuszi, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, 9x6 cm
11134.

Rufpreis:
1 800 HUF

1984 Zsolnay "Magyarország - Franciaország Bélyegkiállítás - Budapest 1984" porcelán, eozin mázas, jelzett, máz alatti hajszálrepedésekkel, d: 11 cm.
11135.

Rufpreis:
2 800 HUF

Zsolnay art deco macskás váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan. m: 16 cm
11136.

Rufpreis:
5 000 HUF
18

Herendi porcelán mini nyuszi (2 db), kézzel festett, jelzett, hibátlan. m: 2 cm
11137.

Rufpreis:
2 000 HUF
39

Zsolnay orchidea mintás váza, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 18 cm
11138.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF