Porzellan Zahl der Lose: 177
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2372120
11126
392
Zsolnay juhász és kutyája, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 23 cm 2372039
11127
392
Zsolnay libatömő lány, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 18 cm 2372028
11128
392
Zsolnay porcelán bagoly, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 16 cm
2371730
11129
392
Zsolnay búgócsigás kisfiú, kézzel festett, jelzett (Sinkó András), hibátlan, 15,5×8,5×12 cm
2371410
11130
392
Zsolnay kisfiú kecskével, kézzel festett, hibátlan, m: 17 cm, h: 23 cm 2374340
11132
392
Zsolnay labdázó kislány, kézzel festett, jelzett, apró mázhibákkal, m: 15 cm 2374002
11133
392
Zsolnay porcelán madár pár, kézzel festett, jelzett, apró kopással. m: 12 cm 2374438
11134
392
Zsolnay porcelán nyuszi, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, 9x6 cm 2340326
11135
392
1984 Zsolnay "Magyarország - Franciaország Bélyegkiállítás - Budapest 1984" porcelán, eozin mázas, jelzett, máz alatti hajszálrepedésekkel, d: 11 cm.
2373978
11136
392
Zsolnay art deco macskás váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan. m: 16 cm 2373823
11137
392
Herendi porcelán mini nyuszi (2 db), kézzel festett, jelzett, hibátlan. m: 2 cm 1988359
11138
392
Zsolnay orchidea mintás váza, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 18 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF