Porzellan Zahl der Lose: 177
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2373987
11078
392
Herendi Viktória mintás áttört kosár, kézzel festett, jelzett, hibátlan. d: 12,5 cm
2373996
11079
392
Herendi Viktória mintás porcelán fogpiszkáló tartó, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal. m: 5,5 cm 2371825
11080
392
Herendi Rotschild mintás bonbonniere, kézzel festett, jelzett, kis kopással, 9x7 cm 2371790
11081
392
Herendi Rotschild mintás, madaras dekor vázácska, kézzel festett, jelzett, kopásokkal, m: 16 cm 2371715
11082
392
Herendi Rotschild mintás, madaras dekor vázácska, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 13 cm 2371458
11083
392
Herendi Rotschild mintás tojás bonbonniere, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 7x5 cm 2375143
11084
392
Herendi Rotschild mintás, levél formájú krém csésze. Kézzel festett, jelzett, alján dombor mintával, hibátlan. 11x8 cm 2372225
11085
392
Herendi Rotschild mintás leveses csésze alátéttel. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. Csésze d: 13,8 cm. Alátét: d: 18,2 cm 2371937
11086
392
Herendi Apponyi mintás vázácska. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. m: 6 cm 2373943
11087
392
Herendi porcelán Apponyi mintás cipőcske, kézzel festett, jelzett, hibátlan. 10x5,5 cm 2373931
11088
392
Herendi Oiseaux Chinois kínai mintás tányér, kézzel festett, jelzett, apró hibával. d: 20 cm
2375158
11089
392
Herendi COR mintás áttört mini ékszertartó rózsa díszítéssel. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. d: 5,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF