Porzellan Zahl der Lose: 177
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2375109
11139
392
Zsolnay virág mintás váza. Kézzel festett, jelzett (Kincses J), hibátlan. 18 cm 2374282
11140
392
Zsolnay búzavirág mintás porcelán bonbonier, kézzel festett, jelzett, hibátlan. 9,5x9,5x6 cm 2373842
11141
392
Zsolnay pillangó mintás kis tálka (2 db), kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal. 11x7 cm
2373875
11142
392
Zsolnay pillangó mintás váza, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal. m: 20,5 cm 2374073
11143
392
Zsolnay porcelán bögre Tchibo logóval, matricás, jelzett, kis kopással. m: 10 cm 2374214
11144
392
Zsolnay pillangó mintás szív alakú mini bonbonier, kézzel festett, jelzett, hibátlan. 6,5x6,5x4,5 cm 2306824
11145
392
Zsolnay porcelán kistányérok, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, d: 14,5 és 16,5 cm
1929065
11146
392
2328416
11147
392
900
Zsolnay porcelán csésze alj, matricás, jelzett, apró kopásnyomokkal, d: 8 cm
2345416
11148
392
Zsolnay hamutál MHSZ 40 felirattal és logóval, matricás, jelzett, kopásnyomokkal, 11,5x8 cm
2254297
11149
392
Zsolnay tálka és Meisseni cigaretta kínáló Kézzel festett, jelzett, kis kopásokkal. d: 8 cm, m: 6 cm
2374584
11150
392
Vegyes porcelán, kerámia és kristály tárgyak tételben. Hollóházi, Zsolnay, Alföldi
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF