Porzellan Zahl der Lose: 177
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2375163
11187
392
Rosenthal (Kunst Abteilung 1914-1917) tájképes, aranyozott ékszertartó lábakkal. 7x4,5 cm Matricás, jelzett, hibátlan. 2318619
11188
392
Wallendorf labdázó puttók, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 14 cm
2375847
11189
392
Német porcelán furulyázó kislány kutyával figura, kézzel festett, formaszámmal és Germany felirattal, kopásnyomokkal, m: 15 cm, h: 10 cm 2375801
11190
392
Régi Royal Worcester angol porcelán tálka virág dekorral, részben kézzel festett, jelzett, lepattanással, 15x22,5 cm
2372917
11191
392
Márvány mintás porcelán váza, jelzés nélkül, alján kopással, m: 8 cm + irizáló iparművész kerámia váza, enyhén kopott, jelzett, m: 19,5 cm
2375453
11192
392
Antik porcelán szószos edényke, hozzávaló porcelán kanállal, kézzel festett, mintaszámos, kopott. d: 20 cm, m: 12 cm 2109934
11193
392
2173668
11194
392
2159901
11195
392
2318716
11196
392
2318724
11197
392
2320026
11198
392
Antik fajansz mennyezeti lámpatest, csillártakaró. Kézzel festett, jelzett (DRG) sérült. d: 22 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF