Porzellan Zahl der Lose: 177
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2374335
11211
392
Wallendorf rózsamintás porcelán kínáló tál. Részben kézzel festett, jelzett, minimális kopásokkal 27,5 cm
2325519
11212
392
KPM Friedrich Schiller plasztikus plakett, 1910-40 körül (?), hátoldalán "Schillertheater der Reichshauptstadt, Alle Kunst ist der Freude gewidmet" felirattal és Schiller idézettel, biszkvit porcelán, jelzett, apró kopásnyomokkal, d: 9 cm, üvegezett fa keretben / KPM Fiedrich Schiller plaquette, around 1910-40 (?), with "Schillertheater der Reichshauptstadt, Alle Kunst ist der Freude gewidmet" description and Schiller quotation on the back, biscuit porcelain, some very minor wear, marked, d: 9 cm, framed with glass
2374298
11213
392
Fischer Emil fajansz fedeles tejszínes kiöntő. Kézzel festett, jelzett, sérült. m: 8,5 cm 2235366
11214
392
2 db kolozsvári román porcelán kanál és puttós figura. Kézzel festett, jelzett, a kanálon lepattanással 14 cm, 11 cm.
2301360
11215
392
15000
2256559
11216
392
Aranyszínű német porcelán mokkás készlet, jelzett (Koszorúsné), kopásnyomokkal, lepattanással.
2285691
11218
392
Villeroy & Boch porcelán csésze aljjal. máz alatti kék festéssel, jelzett, máz kopásokkal d: 9 cm, 15 cm 2233577
11219
392
4 db mini porcelán liba figura 3 cm, 5,5 cm
2195039
11220
392
2026866
11221
392
3400
2254298
11222
392
3800
Alt Wien dobozka. Matricás, jelzett, minimális kopásokkal. 12,5x9x7 cm
2316894
11223
392
Alt Wien - Ackermann & Fritze bonbonniere. Matricás, jelzett, kopásokkal. d: 10 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF