Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 328

László Anna: Hevesi Sándor. Bp., 1973, Gondolat. Második, átdolgozott kiadás. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, jó állapotban. Kiadói papír védőborító, enyhén kopott állapotban.
17581.

Rufpreis:
800 HUF

Tamási Áron: Ábel az országban. Bp., 1935, Révai. Buday György öt egészoldalas fametszetével. Kiadói egészvászon-kötés.
17582.

Rufpreis:
800 HUF

17583.

Rufpreis:
2 000 HUF

17584.

Rufpreis:
1 000 HUF

17585.

Rufpreis:
1 200 HUF

Illyés Gyula: Magyarok. Bp., é.n. Nyugat. Első kötet, második propaganda kiadás. Kiadói félvászon kötésben, kis kopásokkal.
17586.

Rufpreis:
2 000 HUF

Sík Sándor összegyűjtött versei. Bp., 1976. SZIT. Kiadói papírkötésben, kiadó papír védőborítóval..
17587.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

Dr. Osváth Gedeon: Petőfi aszódi ifjúsága. Tanulmány. A címlap és a műmelléklet rajza Velten Armand munkája. A Petőfi-centenárium emlékére kiadja: Országos Evangélikus Tanáregyesület. Aszód, 1925, Vas József Petőfi-könyvnyomdájában, 24 p. Kiadói papírkötés, a kétoldalas címkép szakadt. 1728. számú példány
17588.

Rufpreis:
2 400 HUF

Révay József: Megtanulok latinul. Bp.,é.n.,Franklin. Kiadói papírkötés, kissé szakadozott borítóval.
17589.

Rufpreis:
1 400 HUF

Békeffi László: Közéleti tankönyv. Bp., é.n., Rózsavölgyi és Társa. Első, javított kiadás. Fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopott gerinccel és borítóval.
17590.

Rufpreis:
1 200 HUF

Gábor Andor 2 műve: Untauglich úr. Regény az itthonmaradtakról. A borító és a könyv rajzai Feiks Jenő (1878-1939) munkái. Bp., én.(cca 1915-1916?), Légrády. Kiadói illusztrált papírkötésben, a hátsó borítón kis hiánnyal. ;  Vidám könyv. Bp.,[1918] ,Légrády, 151+1 p. Első kiadás. Korabeli átkötött egészvászon-kötés.
17591.

Rufpreis:
1 800 HUF

Ács Tivadar: Akik elvándoroltak. Bp.,1940,(Vác, Kapisztrán-ny.), 291 p. Papírkötésben.
17592.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF