Legjobb könyvek 2 száma: Erdős Renée (9. sz.) A borítón Végh Gusztáv rajzával. ;Jókai Mór: Ahol a pénz nem isten (17. sz.) Bp., én., Érdekes Újság. Kiadói illusztrált papírkötésekben. + Nemzeti Könyvtár 58. sz. Bartos Molnár Sándor: Vak Bottyán. Bp., 1942, Stádium. Kiadói illusztrált papírkötés.
Faludy György: Villon balladái. Szalay Lajos rajzaival. New Brunswick, 1978, I. H. Printing Co. Kiadói papír kötésben, szerző aláírásával, sérült gerinccel, kijáró lapokkal.
Horváth János: Az irodalmi műveltség megoszlása. Magyar humanizmus. A Magyar Szemle Könyvei XII. kötet. Budapest, 1935, Magyar Szemle Társaság. Volt könyvtári példány. Kiadói egészvászon kötés, ragasztással, de egyébként jó állapotban.
1979 A játszma vége. A Szolnoki Szigligeti Színház Műhelye 1979-1980. Szerk.: Balogh Elemér. 2. Szolnok, 1979., Szolnoki Szigligeti Színház-Verseghy Ferenc Megyei Könyvtár. Kiadói papírkötés. Megjelent 300 példányban.